Mobilna Bitwa – Wyzwanie z konkursem – Edycja 4

Mobilna Bitwa – Wyzwanie z konkursem – Edycja 4

To już dzisiaj! Właśnie ruszamy z 4 edycją wyzwania fotograficznego, wraz z serwisem Mobile Fotografie, o nazwie #MobilnaBitwa.

Cześć. Jestem Diana i kocham wykonywać zdjęcia smartfonem. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy aparat, to ten, który zawsze mamy przy sobie, a telefon mamy praktycznie zawsze. Tym bardziej, że smartfony z każdą nową odsłoną zyskują coraz to lepsze aparaty.

Nie przejmuj się jednak jeżeli nie posiadasz modelu z najwyższej półki, bo nie od dziś wiadomo, że to nie aparat czy telefon wykonuje zdjęcie, a człowiek, który za nim stoi. Dlatego niezależenie od tego czy posiadasz smartfon za kilkaset czy za kilka tysięcy zł, to wyzwanie jest również dla Ciebie. Razem z Tymkiem z https://mobilefoto.pl/ chcemy po raz 4 już zmobilizować Cię do innego spojrzenia na świat i Twoją okolicę – spojrzenia obiektywem z Twojego telefonu. A więc chwyć smartfon w rękę, idź na spacer, rób zdjęcia i pokaż nam swoją okolicę.

Nie pstrykaj jednak zdjęć bez rozmysłu. Podejdź do tego wyzwania poważnie i przemyśl dokładnie każdy temat zdjęć. A jest ich aż 15. Nie martw się. Nie musisz wykonywać wszystkich zadań. Wybierz te tematy, które są Ci najbliższe i podziel się efektami – o ile masz na to ochotę i chcesz, aby inni zobaczyli również Twoje dzieło. A oto tematy:

 1. Radość
 2. Choinka
 3. Najsmaczniej
 4. Ciepło
 5. Zima górą!
 6. Ślady
 7. Tylko zimą
 8. Na talerzu
 9. Ulubione
 10. Zabawa
 11. Wieczór filmowy
 12. Spacer
 13. Ulica
 14. Zjem Cię!
 15. Bajkowo

Inspiracje

Aby pobudzić Twoją wyobraźnię będziemy razem z Tobą robić zdjęcia wszystkich tematów i wrzucać je na naszego FB czy Instagrama. Zachęcamy do śledzenia

Co będziesz z tego mieć?

 • Przede wszystkim satysfakcję
 • Nowe doświadczenie
 • Rozwiniesz swoje umiejętności fotograficzne
 • Spojrzysz na fotografię inaczej, dokładniej
 • Rozbudujesz swoje portfolio
 • Lepiej poznasz swój smartfon, a może odkryjesz funkcje, które wcześniej nie znałeś / znałaś ?
 • Zrobisz coś dla siebie
 • Możesz wygrać ciekawe upominki w konkursie

Sprawy techniczne:

 • 15 zadań – nie musisz wykonywać wszystkich zadań, może to być tylko 1. Pamiętaj jednak, że im więcej wykonanych zdjęć, tym bardziej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz mieć z tego więcej satysfakcji
 • Publikacja zdjęć – zdjęcia możesz publikować na swoich socjal mediach (Instagram, Twitter, FB lub na swojej stronie). Pamiętaj o tym, aby oznaczać nasze social media lub wrzucać link do zdjęć pod postem konkursowym na FB TechnoSenior lub Mobilne Fotografie. Wrzucając zdjęcie na Instagrama dodaj tag #mobilnabitwa oraz oznacz na zdjęciu konta @technoseniorpl oraz @mobilnefotografie . Pamiętaj: Zdjęcie musi być publiczne, abyśmy mogli je zobaczyć. Ponadto powinno posiadać informację o tym, którego tematu dotyczy i z jakiego telefonu zostało wykonane.
 • Czas trwania – wyzwanie trwa
 • od 27.11.2021r. 20:00 do 23.01.2022r. do godziny 24:00. W tym okresie wystawiaj swoje zdjęcia na portale społecznościowe.
 • Podsumowanie – Po zakończeniu wyzwania pojawią się 3 podsumowania. Tymek z https://mobilefoto.pl/ wykona swoje podsumowanie, ja swoje, a trzecie będzie naszym wspólnym. To w nim pojawią się wybrane zdjęcia z wszystkich zgłoszonych prac. Zdjęcia będą oceniane pod kątem każdego zadania, a najlepsze pojawią się w galerii na obu serwisach. Jeżeli chcesz, aby Twoje zdjęcie nie umknęło mi uwadze, to możesz dodatkowo podesłać je na adres: konkurs@technosenior.pl . Koniecznie zajrzyj jak wyglądało to w poprzedniej edycji: Tutaj

Ale to nie wszystko 🙂 Tradycyjnie dla najlepszych prac mamy też upominki (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Tym razem jest to 5 zestawów gadżetów od Huawei Polska.

Każdy z nich zawiera: workoplecak, siatkę na zakupy, notes, kubek oraz gumową kaczkę. Wartość gadżetów nie przekracza 100 zł.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poda adresem: https://techno-senior.com/regulamin-konkursu-mobilna-bitwa-edycja-4/

Do dzieła!

Nie odkładaj zadań na później. Systematyczna praca sprawi, że w ciągu najbliższego miesiąca bez problemu powinno udać Ci się zrobić większość z tematów. A może będą to wszystkie?

Ja i Tymek również przyłączymy się do wyzwania i będziemy robić zdjęcia razem z Tobą. Tym razem będzie nam towarzyszyć  Huawei Nova 9 prosto od Huawei Polska.

To jak dołączysz do wyzwania?

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: