#DronyNaWschód – jeśli sami chcecie pomóc

#DronyNaWschód – jeśli sami chcecie pomóc

24 lutego 2022 roku, kiedy Rosja rozpoczęła zbrojną inwazję na Ukrainę, podobnie jak większość Polaków i Europejczyków. Po pierwszych dniach ten szok i poczucie bezradności przeobraziły się w bezprecedensową mobilizację i zjednoczenie. W odpowiedzi na wojnę, w ostatnie dni Polska, Europa i cały świat zjednoczyły się w głębokich sankcjach, wsparciu politycznym oraz rzeczowym. Obywatele oddolnie organizują protesty i zbiórki, a politycy, artyści i osoby publiczne wyrażają głęboką dezaprobatę wobec działań Rosji.

DronyNaWschód

Osoby prywatne, grupy osób oraz firmy zarówno z Polski jak i Ukrainy na gwałt poszukują urządzeń, które mogłyby pomagać w obserwacjach, poszukiwaniach osób zaginionych, ocenie i dokumentacji zniszczeń, analizie sytuacji – głównie chodzi o drony z kamerami termowizyjnymi, oraz zoomem optycznym.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Mini Drone z kamerą 4K – świetna zabawka dla poczatkujących

Jeśli sami chcecie pomóc i macie sprzęt, którego nie używacie, przekażcie go dla ukraińskich operatorów w ramach akcji #DronyNaWschód!
Wystarczy wypełnić formularz tutaj. Otrzymacie bezpłatny voucher na przesyłkę w paczkomacie. Drony i części trafiają m.in. do Ministerstwa Obrony Ukrainy, Ambasady Ukrainy i Organizacji wsparcia humanitarnego ze Lwowa.
źródło: aeroMind

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl