Netia – 10 kanałów dla dzieci bez opłat

Netia – 10 kanałów dla dzieci bez opłat

Z okazji Dnia Dziecka, od dziś (1 czerwca) aż do końca czerwca, Netia udostępnia bez dodatkowych opłat 10 kanałów dla dzieci. Na stronach Netii powstała też specjalna strefa dla najmłodszych klientów operatora.

dla dzieci

Okno otwarte w usłudze telewizyjnej Netii uruchomione z okazji Dnia Dziecka obejmuje 10 kanałów: Boomerang (pozycja EPG 103), Cartoon Network (112), CBeebies (101), Da Vinci (39), Disney Channel (110), Disney Junior (106), Nick Jr. (102), Nickelodeon Polska (114), , NickToons (113),  TeenNick (117).

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Na stronie https://www.netia.pl/pl/dzien-dziecka która powstała specjalnie z okazji Dnia Dziecka, widzowie znajdą m.in. propozycje najciekawszych treści prezentowanych na kanałach „odkodowanych” w czerwcu. Ze strony można tez pobrać materiały edukacyjne dla dzieci w plikach pdf, przygotowane we współpracy z nadawcami.

Telewizor Hisense 55A7GQ – jak sprawdził się u mnie?

W ofercie telewizyjnej Netii dostępny jest również bez dodatkowych opłat kanał dla dzieci w języku ukraińskim – Nickelodeon Ukraine Pluto TV. Oferuje on najlepsze programy dla dzieci znane z anten Nickelodeon i Nick Jr. Nickelodeon Ukraine Pluto TV znajduje się na pozycji EPG 107 i będzie dostępny promocyjnie do lipca br.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl