Apple iPhone 13 – mam i ja, czy było warto?

Apple iPhone 13 – mam i ja, czy było warto?

Po długich namysłach i wielu propozycjach testów urządzeń opartych na ekosystemie Apple, postanowiłem przestawić się na iOS’a z Androida. Jak powszechnie wiadomo każda kolejna edycja urządzeń z nadgryzionym jabłkiem ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników.

Apple iPhone 13
Apple iPhone 13

Już w momencie pojawienia się na rynku, w 2007 roku stał się jednym z najpopularniejszych smartfonów dostępnych w sklepach. Chociaż cena kolejnych edycji iPhone’a niejednokrotnie przekracza koszt dobrego notebooka, to ma ono na całym świecie spore grono wiernych fanów.

Największą z zalet tego urządzenia jest jego ponadczasowość i długie wsparcie producenta. Apple stawia przede wszystkim na jakość i wygodę użytkowania. Warto pamiętać, że starsze modele jeszcze przez kilka lat po premierze dostają bezpłatne aktualizacje systemu operacyjnego iOS.

Apple iPhone 13
Apple iPhone 13

Dużym atutem tych urządzeń jest również ich trwałość. A ma dla wielu decydujące znaczenie. Nie bez znaczenia jest także ekosystem wspólny dla wszystkich urządzeń firmy z Cupertino, który zdaniem wielu użytkowników jest niezwykle wygodny i spójny. Wymaga to jednak umieszczania w kolejnych wersjach iPhone’ów coraz bardziej nowoczesność rozwiązań technicznych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl