Redmi Pad – tablet z Dolby Atmos

Redmi Pad – tablet z Dolby Atmos

Tablet Redmi Pad został wyposażony w cztery głośniki zgodne z Dolby Atmos i ekran 2K o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Redmi Pad jest pierwszym tabletem na świecie, który otrzymał certyfikat SGS gwarantujący niski poziom zmęczenia wzroku. Dodatkowo urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa ekranu (przy zachowaniu jakości obrazu) od TÜV Rheinland, dzięki czemu oczy użytkownika są dobrze chronione i czujemy się bardziej komfortowo np. podczas oglądania ulubionych seriali lub grając w gry mobilne.

Xiaomi Redmi Pad
Xiaomi Redmi Pad

Dzięki przedniej kamerze 8 MP, z umieszczonym centralnie przy dłuższej krawędzi ekranu ultraszerokokątnym obiektywem o kącie widzenia 105° i technologii FocusFrame1, pozwalającej na przełączanie na szerszy widok gdy pojawia się więcej osób, urządzenie świetnie nadaję się do rozmów wideo i wieloosobowych telekonferencji. W aparacie głównym z tyłu również zastosowano matrycę 8 MP. Tablet korzysta z wysokowydajnego procesora MediaTek Helio G99, zbudowanego w procesie produkcyjnym 6 nm, co zapewnia mu wyjątkową efektywność i wysoką sprawność energetyczną.

 Test Xiaomi Redmi Pad – tablet do codziennego użytku

Redmi Pad jest zasilany baterią o pojemności 8000 mAh. Obsługuje szybkie ładowanie, w zestawie dostajemy ładowarkę 22,5 W. Tablet wytrzyma więc nocne maratony z serialami, granie przez długie godziny i codzienne użytkowanie od rana do wieczora. Całość dopełnia wysokiej jakości metalowa konstrukcja unibody z wykończeniem przyjemnym w dotyku, a jednocześnie zapewniającym wygodny uchwyt w dłoniach. Redmi Pad mierzy jedynie 7,05 mm grubości i waży zaledwie 445 g. Jest dostępny w kolorze szarym Graphite Grey.

Xiaomi Redmi Pad
Xiaomi Redmi Pad

Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł (pojemność pamięci 4 + 128 GB).

  tylko w salonach Xiaomi Store oraz online na: mi‑home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: