NaviExpert Black Weekend – taniej nie będzie

NaviExpert Black Weekend – taniej nie będzie – to zarazem ostatnia szansa na zakupy rocznych abonamentów w tak niskiej cenie – poniżej 50 zł.  

NaviExpert Black Weekend

NaviExpert już 25 listopada startuje z największą w tym roku promocją. Pierwszy raz roczne abonamenty na NaviExpert kupicie aż 50% taniej przez cały weekend. To zarazem ostatnia szansa na zakupy rocznych abonamentów w tak niskiej cenie – poniżej 50 zł. Od grudnia NaviExpert planuje podniesienie cen.

Test 70mai Dash Cam Lite 2 – na każdą porę dnia i nocy

Podwyżka będzie dotyczyć najpopularniejszego abonamentu w naszej ofercie – NaviExpert Polska 1 rok. Nowa cena, która będzie obowiązywać już w grudniu to 119 zł. NaviExpert jednocześnie zapewnia, że nadal będziecie mogli liczyć na promocje i programy lojalnościowe.

… ale najpierw Black Weekend!

Zanim NaviExpert wprowadzi nowy cennik, ma dla Was gigantyczną promocję –  w związku z Black Weekend roczne abonamenty będą dostępne taniej aż o połowę:

  • abonament NaviExpert Polska 1 rok – 49 zł zamiast 99 zł;
  • abonament NaviExpert Polska i Europa 1 rok – 74 zł zamiast 149 zł.

Aplikacja za pomocą algorytmów wytyczy najszybszą, najtańszą oraz najbardziej komfortową trasę, uwzględni aktualne remonty i ominie zakorkowane odcinki, pomoże doskonalić styl jazdy, i wiele więcej…

Promocja rusza 25 listopada o godz. 00:01 i potrwa do 27 listopada godz. 23:59. Limit abonamentów dostępnych w niższej cenie? Nie istnieje!

To ostatnia taka promocja — taniej nie będzie!

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]