Wideorejestrator Navitel R33 trafi do Warszawy

TECHNOSenior, wraz z partnerem, firmą NAVITEL, ogłasił konkurs „Czy znasz to miejsce” dla swoich fanów, w którym do wygrania był wideorejestrator samochodowy Navitel R33. Konkurs zakończono – znamy zwycięzcę.

Navitel R33

Aby wziąć udział w konkursie, należało czytać codzienne informacje prasowe na stronie TECHNOSenior i czytając, oglądać też zamieszczone zdjęcia, które zostały postawione w losowo wybranych przez Redakcję informacjach.

Wygrywa osoba, która najszybciej przysłała odpowiedź na wszystkie, lub największą ich ilość na zakończenie konkursu na adres konkurs@technosenior.pl

Przypominamy, że do 30.11.2022 do godziny 12:00, należało śledzić informacje na TECHNOSenior i czytając je wyszukiwać zdjęcia oznaczone podpisem konkurs – „Czy znasz to miejsce”. Jak informowaliśmy ilość zdjęć, w czasie prowadzenia konkursu: maximum 2 zdjęcia w danym dniu.

Po opublikowaniu drugiego zdjęcia otrzymaliśmy odpowiedzi.

Okazało się, że nasi Czytelnicy bardzo dobrze znają nasz kraj i wszystkie odpowiedzi były prawidłowe.

Redakcja, po przeanalizowaniu odpowiedzi postanowiła nagrodzić wideorejestratorem Navitel R33 Czytelnika „rexel22” z Warszawy, który najszybciej wykonał zadanie konkursowe.

Prawidłowo oznaczył wszystkie zdjęcia i przysłał maila z odpowiedziami w najkrótszym czasie, który trafił na adres skrzynki konkursowej o 09:06.

Nagroda z niespodzianką od Redakcji pojedzie także do „wsobocinska”. Redakcja postanowiła nagrodzić uczestniczkę za najszybszy mail 08:47 z odpowiedziami, ale niestety przed opublikowaniem ostatniego (drugiego dziś) zdjęcia konkursowego o 08:54. Drugiego maila z pełną listą otrzymaliśmy o 09:11.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i zapraszamy do śledzenia naszego serwisu. Już jutro poinformujemy o jego zasadach.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: