motorola razr 2022 – ewolucja poprzednich generacji w naszych rękach

motorola razr 2022 – ewolucja poprzednich generacji w naszych rękach

motorola razr 2022 wyznacza nowy standard epoki składanych telefonów zarówno pod względem pięknego designu, jak i łatwości obsługi. Urządzenie to jest owocem ewolucji poprzednich generacji, których zasadnicze funkcje zostały rozbudowane i ulepszone z uwzględnieniem opinii konsumentów. Znaleźć tu można między innymi najbardziej zaawansowany aparat w telefonie z klapką, pojemniejszą baterię i imponujący wyświetlacz.

motorola razr 2022
motorola razr 2022

razr ma minimalistyczny design – kompaktową i kieszonkową konstrukcję z eleganckim, matowym wykończeniem. Nowoczesnemu wyglądowi towarzyszą dwa ekrany – wyświetlacz Quick View o przekątnej 2,7”, który umożliwia kontakt ze światem: można na nim przeglądać powiadomienia, czytać i wysyłać wiadomości, robić zdjęcia, dokonywać płatności itp., a wszystko to bez otwierania telefonu.

Motorola razr 5G – kultowy symbol mody w naszych rękach

Po rozłożeniu smartfona razr użytkownik ma do dyspozycji wyświetlacz FHD+ P-OLED o przekątnej 6,7” i wysokiej częstotliwości odświeżania do 144 Hz. Technologia P-OLED umożliwia wyświetlanie ponad miliarda odcieni: od najgłębszych czerni po najbogatsze, żywe kolory. Wyświetlacz z certyfikatem HDR10+ i 100-procentową gamą barw spełnia kinowe normy wierności obrazu, dlatego ten smartfon jest idealnym urządzeniem do rozrywki.

Nowo zaprojektowany zawias utrzymuje urządzenie otwarte w trybie widoku Flex, w którym może ono stać samodzielnie pod różnymi kątami, umożliwiając pracę i rozrywkę bez zajmowania rąk. Po otwarciu smartfona razr można korzystać z funkcji podzielonego ekranu z różnymi otwartymi jednocześnie aplikacjami. Można na przykład oglądać wideo i pisać wiadomość podczas gotowania obiadu, czy użyć telefonu jako statywu do robienia pięknych selfie lub zdjęć grupowych albo prowadzenia rozmów wideo bez zajmowania rąk. Telefon można nawet otworzyć i ustawić przy łóżku z odsłoniętym ekranem Quick View jako budzik.

Jeżeli chodzi o najbardziej zaawansowany aparat umieszczony kiedykolwiek w składanym telefonie1, wysoka rozdzielczość to dopiero początek zalet. Aparat główny o rozdzielczości 50 MP ma duże ultrapiksele 2 μm, które wyróżniają się 4-krotnie większą czułością przy słabym oświetleniu i umożliwiają robienie ostrzejszych zdjęć w żywszych barwach. Przy użyciu funkcji Instant All-Pixel Focus wykorzystującej 32 razy więcej pikseli do ostrzenia, można robić zdjęcia szybciej i precyzyjniej przy dowolnym świetle. Matryca główna ma też funkcję optycznej stabilizacji obrazu, która pomaga wyeliminować niepożądane efekty drgania rąk, by zdjęcia i nagrania wideo były krystalicznie wyraziste.

 Używając 13-megapikselowego aparatu ultraszerokokątnego można zmieścić w kadrze 4 razy więcej obrazu, a obiektyw Macro Vision rejestruje nawet najdrobniejsze szczegóły, umożliwiając 3,5x większe przybliżenie do obiektu niż przy użyciu standardowego obiektywu.

Smartfonem można nagrywać zachwycające filmy z ponad miliardem odcieni, które spełniają wymagające standardy HDR10+ dotyczące wierności kolorystycznej, palety kolorów, jasności i kontrastu. Rozdzielczość wideo 8K obejmuje ponad 33 milionów pikseli, co jest najwyższą rozdzielczością możliwą obecnie do uzyskania w smartfonach. 

Więcej na temat motorola razr 2022: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: