Infinix Zero Ultra – z ładowaniem Thunder Charge 180W

Infinix Zero Ultra – z ładowaniem Thunder Charge 180W

Oficjalną prezentację miał pod koniec ubiegłego roku, a już od kilku dni gościmy go w naszej redakcji. Infinix Zero Ultra, najnowszy flagowy smartfon wykorzystuje technologię Thunder Charge 180W, co czyni go najszybciej ładującym się telefonem Infinix.

Infinix Zero Ultra
Infinix Zero Ultra

Jedyny w swoim rodzaju design i innowacyjna technologia wykorzystana w aparacie Zero Ultra zaspokoją najbardziej wymagające gusta. Telefon w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Przed opublikowaniem szczegółowego testu chcieliśmy podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami.

Infinix Zero Ultra został zaprojektowany z wielką starannością, a ekran zakrzywiony pod kątem 71° zapewnia szeroki kąt widzenia. Duży wyświetlacz AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Tryb wysokiej jasności sprawia, że ekran jest wyraźnie widoczny nawet w jasnym świetle dnia.

Bryła jest dość duża, ale dobrze wyprofilowana, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Wszystkie te parametry sprawiają, że czytanie tekstu, przeglądanie stron internetowych czy korzystanie z multimediów jest niezwykle komfortowe i cieszy oczy.

Smartfon Zero Ultra jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Coslight Silver (wersja testowana) i Genesis Noir. Tył Coslight Silver to wytłaczane w faliste wzory teksturowane szkło, z kolei Genesis Noir to zestawienie geometrycznych wzorów, skóry i szkła.

Nowy smartfon Infinix został wyposażony w wydajny procesor 5G MediaTek Dimensity 920 6nm. Znajdziemy tutaj obsługę Wi-Fi 6, podwójną kartą SIM 5G i najnowszy Erdal Engine 3.0, optymalizujący wykorzystanie sieci.

Model Zero Ultra działa na bazie oprogramowania Android 12 z autorską nakładką Infinix XOS 12. Technologia Infinix Erdal Engine 3.0 maksymalizuje możliwości sieci, zapewniając ich lepsze działanie podczas oglądania filmów, przeglądania Internetu, grania w gry mobilne lub połączeń wideo.

Infinix Zero Ultra jest wyposażony w dwa głośniki z systemem DTS, który zapewnia dźwięk stereo.

Infinix Zero Ultra
Infinix Zero Ultra

W kontekście specyfikacji nie można zapominać o fotografii i wideo z wieloma ciekawymi funkcjami. Główny aparat Zero Ultra 200 MP jest wyposażony w dodatkowy szerokokątny obiektyw 13 MP, zapewniający szerszy kąt z mniejszymi zniekształceniami i wyraźny obraz. Czujnik Ultra Vision w połączeniu z systemem OIS oferuje ulepszone możliwości fotografowania w nocy i przy słabym oświetleniu.

Test Infinix Note 12 Pro – ma w sobie to coś…

Producent dodał wiele własnych narzędzi, które ułatwiają i umilają korzystanie z urządzenia. Technologia Dual View Video pozwala na nagrywanie obrazu jednocześnie z przedniej i tylnej kamery. Z kolei funkcja Sky Remap to opracowany przez firmę Infinix algorytm, który zmienia wygląd nieba na zdjęciach – dzięki niemu chmury czy mgła na zdjęciu zmienią się w pogodne, słoneczne niebo. Przed udostępnieniem zdjęć użytkownicy mogą dodać do nich samodzielnie stworzony znak wodny.  Szczegóły znajdziecie jednak w teście, który opublikujemy już wkrótce.

Smartfon z baterią, która szybko się ładuje i długo działa, to obecnie niezbędna rzecz. Zero Ultra to smartfon wyposażony w technologię Thunder Charge 180W. Bateria 4500mAh ULTRA 8C nie przegrzewa się i ma długą żywotność. Mile zaskakuje nas ultraszybkie ładowanie – urządzenie jest wyposażone w 11 programowych i sprzętowych mechanizmów zabezpieczających, które chronią zarówno samo urządzenie, jak i ładowarkę oraz kabel do ładowania.

Krótkie podsumowanie

Nasze pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Infinix Zero Ultra zachwycił całą redakcję i z pewnością zachwyci również was. Jest na pewno jedną z ciekawszych propozycji tego producenta – wejście tygrysa z ładowaniem 180W i 200 MP. Firma Infinix zakończyła swoją ubiegłoroczną działalność w segmencie smartfonów od naprawdę mocnego uderzenia.

4 komentarze do “Infinix Zero Ultra – z ładowaniem Thunder Charge 180W

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: