OnePlus Nord Buds 2 – efekt dobitnego basu

OnePlus Nord Buds 2 – debiutujące słuchawki udoskonalono o ANC, a dzięki zastosowanym przetwornikom 12,4 mm wyróżniają się czystym dźwiękiem ze świetnie brzmiącymi basami. 

OnePlus Nord Buds 2 słuchawki douszne
OnePlus Nord Buds 2 słuchawki douszne

OnePlus Nord Buds 2 zapewniają efekt dobitnego basu przy zachowaniu niezwykłej czystości dźwięku. Dzięki funkcji BassWave słuchawki OnePlus Nord Buds 2 pozwalają na zachowanie oryginalnej jakości audio i wyeksponowanie szerokiego zakresu basów.

Wyposażono je w przetwornik 12,4 mm o bardzo dużym wzmocnieniu, który podwyższa jakość basów, zapewniając jeszcze bardziej wyrazisty efekt. Słuchawki wytwarzają odpowiednią jakość dźwięku zarówno w przypadku muzyki, jak i połączeń głosowych. Dodatkowa warstwa tytanu w membranie wibrującej poprawia jeszcze bardziej jakość dźwięku – w efekcie jest bardziej wyrazisty i krystalicznie czysty.
Aby zapewnić wrażenie zanurzenia się w dźwięku, słuchawki OnePlus Nord Buds 2 redukują hałas w tle dzięki funkcji Active Noise Cancellation (25 dB) i dwurdzeniowemu procesorowi. Słuchawki wykorzystują algorytm sztucznej inteligencji – zaawansowaną technologię, która nie tylko wzmacnia ludzki głos, ale też pozwala użytkownikom prowadzić wyraźne rozmowy za pomocą systemu podwójnych mikrofonów. OnePlus Nord Buds 2 oferują też Tryb Przepuszczalności, dzięki któremu użytkownicy mogą odtwarzać muzykę, a jednocześnie słyszeć dźwięki z zewnątrz.
Jakość dźwięku dodatkowo uwypukla korektor Sound Master. Kilka trybów (np. Balanced, Serenade, Bass, Bold) pozwala użytkownikom wybrać, który element dźwięku chcieliby zaakcentować. OnePlus Nord Buds 2 wspierają technologie Dolby Atmos i Dirac Audio Tuner (większa wierność odtwarzania dźwięku – zwłaszcza po podłączeniu do urządzenia OnePlus).
Test OnePlus Buds Pro 2 – z dźwiękiem Hansa Zimmera
W projekcie OnePlus Nord Buds 2 widać inspirację elementami kosmicznymi, które odzwierciedlają wpływ i moc silnego basu. Zastosowano tutaj zrównoważone materiały, a dzięki unikalnemu, lśniącemu wykonaniu wykończenie każdej obudowy jest unikatowe. Do opakowania dołączono także zestaw naklejek-niespodzianek.
Pełne naładowanie baterii w najnowszych słuchawkach pozwala na pracę do 7 godzin (bez etui) i 36 godzin (z etui do ładowania). Wystarczy 10 minut ładowania, aby cieszyć się 5 godzinami użytkowania z wyłączonym ANC. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę, co potwierdza certyfikat wodoodporności IP55.
Zadbano też o funkcjonalność: sterowanie OnePlus Nord Buds 2 odbywa się za pomocą gestów – szybkich stuknięć i długich naciśnięć.
Słuchawki OnePlus Nord Buds 2 zaprojektowano w dwóch kolorach: białym i czarnym.
Premierowe słuchawki OnePlus Nord Buds 2 można kupić od 11 kwietnia w cenie 349 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl