GeForce NOW – graj w nowe tytuły gdzie chcesz

GeForce NOW

GeForce NOW – graj w nowe tytuły gdzie chcesz

Usługa GeForce NOW pozwala graczom na strumieniowanie swoich gier na wiele różnych urządzeń. Rozgrywkę można np. rozpocząć na kanapie przed telewizorem, a następnie ją zakończyć i kontynuować na telefonie lub tablecie. Nie trzeba nic pobierać, ani martwić się o wydajność sprzętu.

GeForce NOW

Nawet na urządzeniach mobilnych, dzięki abonamentowi Ultimate, możemy grać w jakości 120 kl./s w tak wymagające gry jak Cyberpunk 2077. Gracze mogą uruchamiać ulubione tytuły zarówno z użyciem kontrolera, jak i skorzystać z usprawnionego sterowania dotykowego. Każdy użytkownik może dostosować styl grania uwzględniając osobiste preferencje.

Test Creative Sound Blaster Katana V2X – gdy mniej znaczy więcej

W tym tygodniu kolejne 7 gier dołącza do biblioteki usługi GeForce NOW. Oto pełna lista:

  • Road 96: Mile 0 (nowość w Steam)
  • Meet Your Maker (nowość w Steam)
  • TerraScape (nowość w Steam)
  • Curse of the Sea Rats (nowość w Steam)
  • Ravenswatch (nowość w Steam)
  • Supplice (nowość w Steam)
  • Teardown (Steam)

Poza tym, eksplorowanie ogromnego otwartego świata w Genshin Impact stanie się jeszcze przyjemniejsze dzięki aktualizacji numer 3.6, zatytułowanej A Parade of Providence. Łatka wprowadza nowego bohatera oraz nowe wydarzenia. Tytuł w tej wersji będzie można strumieniować na swoje urządzenia już w przyszłym tygodniu.

Poinformowano także, że nagrody do gry Marvel’s Midnight Sun są dostępne dla wszystkich użytkowników usługi GeForce NOW. Również tych korzystających z planu darmowego. Można je odebrać do 6 maja.

Więcej informacji można znaleźć na blogu firmy NVIDIA.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl