Recenzja Waterdrop – zestaw dla zdrowia

Waterdrop

Recenzja Waterdrop – zestaw dla zdrowia – przytoczone stwierdzenia są tylko subiektywnymi odczuciami testującego to urządzenie

W ramach nowej współpracy na testy trafił do mnie zestaw testowy w skład, którego wchodzi Butelka Sportowa, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz kapsułki smakowe Microlyte (GRAPEFRUIT i MELON), które zawierają w sobie elektrolity, witaminy i cynk.

Waterdrop
Waterdrop – Butelka Sportowa i kapsułki smakowe Microlyte

waterdrop® to austriacka marka, której głównym celem stało się dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierające dobre samopoczucie konsumentów poprzez oferowanie produktów premium i doświadczeń związanych z kwintesencją życia — wodą.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

W ofercie marki znajdziemy karafkę z filtrem, różnego rodzaju butelki i bidony czy nawet różnego rodzaju akcesoria takie jak szklane czy metalowe słomki, szklanki itp. Spora część oferty sklepu to kostki smakowe, które rozpuszczamy w wodzie. Do wyboru mamy aktualnie ponad 20 produktów podzielone na 4 kategorie:  Microdrink,  Microtea,  Microlyte  oraz Microenergy. Producent podkreśla, że każda kapsułka jest udoskonalona o smak owoców i innych roślin z całego świata:

Pozyskujemy owoce i inne rośliny wyłącznie od zaufanych lokalnych dostawców z całego świata. Niezależnie, czy to acai z Brazylii, azjatycki żeń – szeń, moringa z Indii, czy afrykański baobab – możesz mieć pewność, że wybraliśmy najlepsze składniki, jakie ma do zaoferowania natura.

Po zbiorach delikatnie osuszamy owoce i zioła. Następnie, w specjalnie zaprojektowanym procesie kondensujemy wyciąg z roślin w proszek. Ta technologia ma na celu zachowanie świeżości produktów, a jednocześnie wydobywa z nich ich esencję i pozwala zachować naturalny aromat.

Waterdrop - zestaw dla zdrowia
Waterdrop – zestaw dla zdrowia

Nie muszę już chyba nikomu tłumaczyć jak ważne jest nawadnianie naszego organizmu. Woda nie tylko jest niezbędna do naszego życia, ale również wpływa na poprawne funkcjonowanie naszego organizmu. Pozwala zachować dobrą formę, dodaje energii i poprawia koncentrację. Przyznam się Wam, że nie do końca lubię pić samą wodę, bo mam wrażenie, że ona tylko przepływa przez moje ciało i nie daje takiego efektu jakbym chciała. Dlatego też bardzo często dodawałam do niej różne zioła, susz z owoców czy sok z cytryny.

Kapsułki woterdrop
Kapsułki woterdrop

Kapsułki woterdrop, to również świetne rozwiązanie dla osób, które lubią, aby ich woda miała smak. W moje ręce trafiły dwa smaki GRAPEFRUIT i MELON z kategorii Microlyte. Kapsułki te zawierają w sobie elektrolity, witaminy i cynk. Na początku podchodziłam do nich trochę sceptycznie, bo produkty, które do tej pory trafiały w moje ręce były bardzo przesiąknięte chemią. Smak był nijaki i już po chwili miało się ich dosyć. Testowany produkt zaskoczył mnie jednak bardzo pozytywnie. Po wrzuceniu kostki do wody widać jak się rozpuszcza: musuje i wiruje w szklance 😊.

A już po chwili  mamy gotowy napój do picia, bez potrzebny nawet mieszania w nim łyżeczką.  Co więcej przyjmuje on bardzo ładny naturalny kolor. Na powyższym zdjęciu jest wersja MELON. Ważnym aspektem kapsułek jest to, że mikrodrinki są w 100% pozbawione cukru. A mimo wszystko mają bardzo przyjemny smak. Przynajmniej jak na mój gust. Mi bardzo zasmakowały.

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Zastanawiałam się tylko, dlaczego każda z porcji jest zamknięta w oddzielnym opakowaniu. Producent wyjaśnił tą kwestię w następujący sposób:

„Nasze wyciągi z owoców i roślin są bardzo wrażliwe na powietrze, ponieważ nie używamy konserwantów. Podobnie jak banan jest chroniony skórką, każdy waterdrop® jest uszczelniony cienką membraną, która zapewnia mu świeżość.

Trzymając w ręku gotowy napój, wiedz, że oszczędzasz do 97 % opakowania. Na dobry początek.”

Zatem mogę śmiało polecić kapsułki woterdrop, a przynajmniej oba smaki, które trafiły w moje ręce.

Oprócz kapsułek w moje ręce trafiła również butelka, która został wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Do wyboru mamy 5 kolorów, a więc każdy może dopasować butelkę do swojego stylu i upodobań kolorystycznych.  Moja jest czerwona, chociaż na słońcu wygląda jak pomarańczowa. Butelka jest bardzo dobrze wykonana, lekka i na pewno powinna wiele przetrwać. Szczególnie przy sportowych zmaganiach jest to ważny aspekt.

Na górze umieszczono zakrętkę Pull-Up (możemy otworzyć ją ustami bez potrzeby używania rąk) oraz wygodny uchwyt.  Pojemność testowanej butelki to 800 ml. Spokojnie zmieści się w plecaku czy większej torebce. Ja zabierałam ją na wypady na zdjęcia i będzie jak znalazł podczas wakacyjnych wypadów. Taka wielorazowa butelka, to również pierwszy krok do naszego wsparcia środowiska.

„Czy wiesz, że każdego roku na świecie produkuje się prawie 500 miliardów plastikowych butelek? Prawie połowa z nich wykorzystywana jest do dystrybucji wody butelkowanej, wypuszczając do atmosfery ponad 8 milionów ton CO2.”

Producent podkreśla, że ze względu na swoją skondensowaną formę, waterdrop® zmniejsza tę emisję o 98% w porównaniu do napojów w butelkach.

Cóż mogę więcej powiedzieć. Butelka spełnia swoją funkcję, a rozpuszczone kapsułki nadają wodzie naprawdę dobry smak. Można więc śmiało rozważyć zakup.

Diana (Technosenior)

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl