Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Nie tak dawno trafił do mnie nietypowy sprzęt na testy – nie ma elektroniki, nie ma żadnych przycisków, a jednak może być przedmiotem pożądania nie jednego pana czy pani domu 😊 Mowa tutaj oczywiście o garnkach. Nie od dzisiaj wiadomo, że sercem domu jest kuchnia, a w niej liczy się również dobry sprzęt.

Zatem sprawdziłam czy garnek i patelnie Black Cube od Kohersen są te, które chciałabym, aby na dłużej zostały w mojej kuchni. Jesteście ciekawi? Zapraszam do krótkiej recenzji.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Kohersen Black Cube
Kohersen Black Cube

Zacznę od odrobiny teorii. Na stronie producenta możemy przeczytać, że Naczynia Kohersen charakteryzuje hybrydowa konstrukcja TRI-PLY – korpus tworzą trzy warstwy: stal nierdzewna – aluminium – stal nierdzewna.

Efektem ma być niezwykła trwałość i odporność na odkształcenia, dzięki czemu mogą nam posłużyć przez długie lata. Największą zaletą warstwowej konstrukcji jest efektywne przewodzenie i utrzymanie ciepła. Warstwa stali nierdzewnej posiada właściwości magnetyczne, zatem ma świetnie spisać się także na kuchenkach indukcyjnych.

Naczynia wykonane przy użyciu opatentowanej technologii BLACK CUBE posiadają unikatową, dwustronną powierzchnię funkcyjną: zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naczynia. Udoskonalona struktura plastra miodu pozwala na wyjątkowo efektywne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni użytkowej, a także zapobiega przywieraniu. Gotowanie dzięki temu ma stać się szybsze i łatwiejsze, a przez to również przyjazne zdrowiu i środowisku.

Długotrwała, odporna na zarysowania powłoka DIAMOND to dodatkowe zabezpieczenie powierzchni funkcyjnej – pomaga chronić naczynie przed uszkodzeniem, nawet podczas używania metalowych przyborów kuchennych, takich jak szpatułki, łyżki, trzepaczki. Powłoka DIAMOND zapewnia ochronę na długi czas i nie ulega ścieraniu podczas wielu kulinarnych sesji (brak widocznych uszkodzeń nawet przy 10000 przetarciach) (Test producenta został wykonany przy użyciu metalowej szpatułki, przy obciążeniu 300g.)

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Naczynia Kohersen to jedyna na rynku oryginalna konstrukcja oparta na unikatowej, dwustronnej powierzchni funkcyjnej BLACK CUBE oraz długotrwałej, odpornej na zarysowania powłoce DIAMOND. Można zakupić je na stronie producenta

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl