Belkin Connect 4-Port USB-C – szybki, wszechstronny… i z recyklingu

Firma Belkin wprowadza na polski rynek nowy, 4-portowy hub USB, który doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie nowoczesnych laptopów, wyposażonych w ograniczoną liczbę portów USB. Belkin Connect 4-Port USB-C jest zgrabny, bardzo szybki – obsługuje transfery do 10 Gb/s oraz ładowanie PD 100 W, a na dodatek przyjazny dla środowiska.

Belkin Connect
Belkin Connect

Najnowszy hub marki Belkin jest w aż 72% wykonany z materiału z recyklingu – plastiku PCR (Post-Consumer Recycled Plastics). Urządzenie jest częścią nowej serii produktów firmy, która zobowiązała się do stosowania jak najbardziej przyjaznych dla środowiska surowców, zarówno podczas wytwarzania samych produktów, jak i ich opakowań, oraz w innych procesach produkcyjnych.

Test Navitel RD3 i Navitel RD5 – ciekawa propozycja dla samochodów

Reklamy

Belkin Connect 4-Port USB-C oferuje użytkownikowi cztery porty USB-C – świetnie przyda się zatem użytkownikom komputerów przenośnych czy tabletów, które mają ograniczoną liczbę portów USB, lub posiadaczom komputerów stacjonarnych, których użytkownicy chcą doposażyć się w najnowsze porty USB-C.

Urządzenie bez problem obsługuje wszelkie akcesoria podłączane poprzez USB-C – kamery, aparaty fotograficzne, klawiatury, myszy, głośniki czy dyski zewnętrzne. Co istotne, obsługuje ono również ładowanie Power Delivery do 100 W oraz szybką transmisję danych 10 Gb/s.

Test Rakuten Kobo Elipsa 2E – czytnik i notatnik w jednym

Nowy hub jest kompatybilny zarówno z komputerami pracującymi pod kontrolą Windows, jak i Mac oraz Chrome OS, nie wymagając dodatkowego oprogramowania. Cenę Belkin Connect 4-Port USB-C ustalono na 210 PLN.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]