Karcher – czyste auto i ogród za pomocą jednego urządzenia

Kärcher rozszerza portfolio myjek ciśnieniowych do użytku domowego o nową gamę modeli zawierającą 5 klas urządzeń – od K2 do K7. Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników. Tak, aby zarówno nowicjusze, którzy poszukują urządzenia z intuicyjną obsługą i szerokim zastosowaniem, jak i osoby
z doświadczeniem znalazły to, czego szukają.

Materiał został zrealizowany dzięki zaproszeniu do wizyty na myjce Karcher 

KarcherUrządzenia z nowej gamy produktowej Kärcher zostały podzielone ze względu na ich klasy wydajności – od K2 do K7. Im wyższa klasa wydajności urządzenia, tym bogatsze wyposażenie i szersza możliwość zastosowań. Wszystkie modele posiadają szybkozłącza Quick Connect, wąż ssący środka czyszczącego, jak również uchwyt na lance spryskujące i wysokociśnieniowy pistolet spustowy. Węże wysokociśnieniowe i kable można z łatwością przechowywać na różne sposoby. Każda z myjek ciśnieniowych linii nich wyróżnia się modułowym designem.

Reklamy

Recenzja Canon 8X20 IS – pozwala przybliżyć świat

Szeroki wybór akcesoriów

Myjki wysokociśnieniowe z nowej gamy wyposażone są w akcesoria, które umożliwiają wydajną i wygodną pracę urządzenia. W zależności od klasy produktu zakres i rodzaj akcesoriów różni się – adekwatnie do potrzeb i możliwości zastosowań. Standardowym elementem wyposażenia są koła (poza myjką wysokociśnieniową K2). W urządzeniach o klasie K4 i wyższych montowany jest silnik elektryczny chłodzony wodą (WCM).

 

Wąż wysokociśnieniowy

Dla podstawowych modeli dostępny jest wąż wysokociśnieniowy o długości 4 metrów, dla urządzeń średniej klasy – 6 lub 8-metrowy, a 10-metrowy dla najbardziej zaawansowanego modelu K7. Akcesorium można przechowywać na haku urządzenia (od klasy K3) lub w bębnie na wąż (modele premium). Promień roboczy urządzenia zwiększa się adekwatnie do klasy modelu.

Lanca spryskująca

Urządzenia podstawowej klasy posiadają jedną lancę spryskującą i dyszę obrotową. Za pomocą obrotowego strumienia wody w silny i dokładny sposób pozwala usunąć uporczywe zabrudzenia, nalot oraz zanieczyszczenia powstające na skutek działania warunków atmosferycznych.

Do pozostałych modeli dodana jest także lanca spryskująca Vario Power, która umożliwia bezstopniową regulację ciśnienia – od niskociśnieniowego strumienia środka czyszczącego do strumienia wysokociśnieniowego. Wszystkie modele z tej gamy zapewniają niezbędną moc w swojej klasie dla uzyskania najlepszych efektów czyszczenia. Najbardziej zaawansowany model K7 WCM zapewnia maksymalne ciśnienie 180 barów i wydajność tłoczenia 600 l/godz.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]