Axis Roadshow 2023 – van pełen technologii

Van pełen technologii rusza w Roadshow! Axis Communications wraz z dystrybutorami zaprasza do 5 polskich miast na cykl wydarzeń, podczas których najnowsze technologie w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu wizyjnego będą dostępne na wciągnięcie ręki.

Axis Roadshow 2023

Już 22 maja specjalnie przystosowany van wypełniony po brzegi najnowszą technologią w zakresie bezpieczeństwa zatrzyma się w Szczecinie, rozpoczynając cykl wydarzeń Axis Roadshow 2023. Podczas każdego przystanku będzie możliwość porozmawiania z ekspertami ds. bezpieczeństwa, zobaczenia najnowszych produktów Axis w akcji, a także wysłuchania ciekawych prelekcji.

 

Najbezpieczniejszy van na świecie

 

W samym pojeździe zastosowano szereg rozwiązań firmy Axis, a wśród nich kamerę PTZ wielkości dłoni, czyli Axis M5075 z wbudowanymi funkcjami analizy, 5-krotnym zoomem optycznym i 12-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2 kamery nasobne W101 z funkcją śledzenia lokalizacji i automatyczną aktywacją zapisu. Niektóre kamery będą przymocowane do kratownicy na dachu pojazdu, umożliwiając podgląd obrazu na monitorach znajdujących się wewnątrz vana.

 

– Rzadko kiedy możliwe jest przetestowanie tak wielu produktów i rozwiązań z naszego portfolio w jednym miejscu – mówi Bogumił Szymanek z Axis. – Roadshow to szczególna okazja. Pod jednym dachem zgromadziliśmy najnowsze produkty i rozwiązania, aby umożliwić naszym partnerom i gościom sprawdzenie w jaki sposób działa  analiza wideo, jakie detale można zobaczyć z daleka dzięki przybliżaniu obrazu oraz w jaki sposób działają kamery nasobne z przekazem obrazu na żywo. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest czas, aby odwiedzić naszą siedzibę w Warszawie, dlatego zdecydowaliśmy się na tournée po kilku większych aglomeracjach, aby partnerzy stacjonujący w innych miastach mogli przekonać się, jak działa nasz sprzęt.

 

Solidna dawka wiedzy

 

Prócz doświadczenia działania prezentowanych rozwiązań, specjaliści będą także poruszać w półgodzinnych prelekcjach tematy obejmujące cały sektor bezpieczeństwa, między innymi najnowsze trendy i technologie oraz implementacje NIS2, wprowadzając słuchaczy w mniej i bardziej skomplikowane zagadnienia. Eksperci Axis będą cały czas dostępni dla konsultacji oraz udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania. W dyskusjach padnie wiele cennych wskazówek i pomysłów, które z powodzeniem można przenieść na grunt swojej firmy.

 

Rozkład jazdy

 

Wydarzenie rozpocznie się od powitalnej kawy o godzinie 9.30. Następnie zaczną się prelekcje i warsztaty, a o około godziny 13:00 chętni słuchacze będą mogli wziąć udział w quizie. Na zwycięzców czekają miłe upominki.

 

Van pojawi się w 5 miastach: Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.  Pełen program, a przede wszystkim link do rejestracji na wydarzenie znajdują się pod adresem: https://www.emea-comms.axis.com/l/928233/2023-03-29/bj5pd7#agenda.

Liczba uczestników jest ograniczona, zachęcamy zatem do szybkiej rejestracji na wydarzenie w wybranym mieście.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl