Multi-światłowód od NEXERY

Światłowód to technologia, która od ponad 10 lat zmienia branżę telekomunikacyjną w Polsce i na  całym świecie, otwierając możliwości cywilizacyjne niedostępne nigdy wcześniej. To medium, które jest łatwe w budowie, zapewnia prędkość i stabilność dostępu do internetu oraz symetryczną transmisję danych. Hurtowi operatorzy światłowodowi przynoszą rynkową rewolucję, oferując jeszcze bardziej efektywną i korzystną dla wszystkich użytkowników formę korzystania z szerokopasmowego łącza.

Multi-światłowód

W Polsce dzięki przedsiębiorczości lokalnych firm telekomunikacyjnych światłowód zaistniał w wielu miejscach zapomnianych przez dużych operatorów, czyli w małych miasteczkach i wioskach. Ale to właśnie dzięki nakładom marketingowym i intensywnej promocji dużych graczy zaczął być dobrem rozpoznawalnym i pożądanym przez coraz większe grono internautów. Rewolucję na rynku przynosi 2017 rok, kiedy to na rynku pojawia się multi-światłowód.

Multi-światłowód to medium podłączane przez operatorów hurtowych, które pomimo tych samych technicznych możliwości oferuje użytkownikom wyraźną wartość dodaną. To przede wszystkim więcej ofert, obejmujących szeroką gamę cyfrowych usług: telewizję, telefon i wieloplatformową rozrywkę online. Do tego dochodzi konsumencka swoboda decyzji zakupowej: abonent dowolnie wybiera spośród konkurencyjnych ofert operatorów korzystających.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja Creative HS-220 – słuchawki do biura i Call Center

To prosta oparta na zdrowych rynkowych zasadach zmiana. Dziś ten dostawca internetu, jutro inny. Dziś taki pakiet usług, jutro odmienny. Wystarczy raz się przyłączyć do multi-światłowodu, bo to jeden kabel, ale tysiące możliwości. To właśnie esencja usług świadczonych poprzez otwarty, hurtowy światłowód, z którego korzystają dziś setki tysięcy polskich internautów w swoich domach, poprzez ofertę świadczoną przez dziesiątki polskich operatorów, dostarczających im nowoczesne usługi.

Multi-światłowód od operatorów hurtowych to teraźniejszość i przyszłość polskiej telekomunikacji. W ciągu następnych kilku lat większość internautów w swoich domach będzie korzystała z tej formy używania szybkiego internetu. Użytkownicy będą wiedzieli, że są do niego podłączeni i będą wymagali od dostawców internetu, żeby świadczyli usługi właśnie na multi-światłowodzie od Nexery albo innego operatora hurtowego. Ta rynkowa perspektywa jest już właściwie przesądzona, dlatego dostawcy internetu – bądźcie na to przygotowani” – mówi Paweł Biarda, członek zarządu ds. komercyjnych w Nexerze.

Operatorzy multi-światłowodu koncentrują się dziś na rozbudowie swoich sieci, zapewnieniu im odpowiedniej skali, zasięgu i pojemności. Hurtownicy przygotowują infrastrukturę do spełniania potrzeb użytkowników multi-światłowodu dziś i nawet za kilkanaście lat. Współpracują też z operatorami korzystającymi w celu zapewnienia jak najlepszej jakości dostarczanych usług. Do tego dochodzi automatyzacja procesów i integracja systemów, również kryjące się za multi-światłowodem. Bo jeden światłowód to tysiące możliwości. Dla wszystkich.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl