OPPO A98 5G – na uwagę zasługuje 5000 mAh z SUPERVOOC 67W

W Polsce premierę miał najnowszy model z serii A – OPP A98 5G, oferujący flagową wydajność baterii i płynne wrażenia z użytkowania.
OPPO A98 5G
  • Smartfon wyróżnia wysoka częstotliwość odświeżania ekranu 120Hz Ultra High Refresh Rate, autorski system ColorOS 13.1 oraz potrójny aparat z funkcjami AI z głównym obiektywem 64 MP.
  • A98 5G można kupić w cenie 1799 zł w sklepach internetowych i partnerskich sieciach detalicznych OPPO.
Nowy przedstawiciel serii A – OPPO A98 5G jest już dostępny w Polsce. Smartfon oferuje flagową efektywność energetyczną, dzięki zastosowaniu pojemnej baterii 5000 mAh, szybkiego ładowania SUPERVOOC 67W oraz technologii OPPO Battery Health Engine. Ponadto został wyposażony w duży ekran o przekątnej 6,72 o częstotliwości odświeżania 120Hz, technologię rozszerzenia pamięci RAM i najnowszy system ColorOS 13.1. Na uwagę zasługuje również potrójny układ aparatów z funkcjami AI z głównym obiektywem 64MP.
OPPO Glow z matowym wykończeniem
Smartfon A98 5G w kolorze niebieskim (Dreamy Blue), jak i czarnym (Cool Black) wyróżnia design OPPO Glow, który charakteryzuje matowy tył obudowy. Nie dostrzeżemy na nim odcisków palców! Mimo pojemnej baterii jest wciąż smukły i lekki. Jego grubość wynosi 8,2 mm, a waga 192 g. Dzięki zaokrąglonym krawędziom pewnie leży w dłoni.
Smartfon A98 5G wyróżnia design OPPO Glow.
Debiutujący A98 5G przeszedł testy wytrzymałościowe, które wykazały, że urządzenie bez problemu sprosta różnym wyzwaniom, zachowując jednocześnie swój stylowy wygląd. OPPO sprawdziło jego odporność na: fizyczne upadki, wodę, promieniowanie, uszkodzenia klimatyczne, czy upadki z małej wysokości.
Bateria w smartfonie
OPPO A98 5G został wyposażony w funkcję szybkiego ładowania SUPERVOOC 67W, dzięki czemu można go naładować od 0 do 100% w zaledwie 44 minuty, a 5-minutowe ładowanie wystarczy na 6 godzin rozmów telefonicznych lub 2,5 godziny oglądania filmów na YouTube. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewni do 39 godzin rozmów telefonicznych, 16 godzin oglądania filmów na YouTube lub prawie 8,5 godzin grania na pełnym naładowaniu, utrzymując długotrwałe i płynne działania smartfona przez cały dzień.

OPPO A98 5G został wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh.

OPPO A98 5G został wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh.

Aby utrzymać żywotność baterii, OPPO wyposażyło smartfon w specjalny system Battery Health Engine, który pierwotnie był przeznaczony dla flagowych modeli smartfonów, takich jak np. Find X5 Pro. Funkcja pozwala baterii zachować 80% pierwotnej pojemności po 1600 cyklach ładowania. To dwa razy więcej w porównaniu do innych dostępnych na rynku smartfonów.
Wydajność i ekran smartfona
Smartfon OPPO A98 5G ma 6,72-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120Hz, zapewniając przy tym płynniejsze wrażenia, niezależnie od tego, czy użytkownik przegląda media społecznościowe, czy gra.
Sercem smartfona OPPO jest procesor Qualcomm® Snapdragon 695 5G, który zapewnia wysoką wydajność. Debiutujący telefon został wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia pamięci RAM do 1 TB za pomocą karty SD. Dodatkowo technologia RAM Expansion umożliwia konwersję do 8 GB nieużywanej pamięci na dane na tymczasową pamięć RAM, podwajając ilość już dostępnej pamięci RAM.

Sercem smartfona OPPO jest procesor Qualcomm® Snapdragon™ 695 5G.

Sercem smartfona OPPO jest procesor Qualcomm  Snapdragon™ 695 5G.

Aby zapewnić wysoką wydajność i długi czas użytkowania, OPPO A98 5G przeszedł 48-miesięczne testy ochrony płynności przeprowadzone w laboratorium OPPO. Wyniki pokazały, że średni wskaźnik starzenia się jest mniejszy niż 10% po czterech latach codziennego użytkowania, zapewniając gwarantowaną płynność przez okres czterech lat, w porównaniu do poprzedniej generacji smartfonów serii A.
Możliwości aparatu fotograficznego
Smartfon został wyposażony w główny aparat 64MPaparat do głębi/makro 2MP oraz mikroobiektyw 2MP. Mikroobiektyw oferuje nawet 40-krotne przybliżenie, pozwalając użytkownikowi dostrzec obiekty niewidzialne dla jego oka. Z przodu został umieszczony aparat selfie 32MP. Fotograficzne wyposażenie zostało dopełnione funkcjami, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zapewniając wysokiej jakości zdjęcia.

Smartfon został wyposażony w główny aparat 64MP, aparat głębi 2MP oraz mikroobiektyw 2MP.

Smartfon został wyposażony w główny aparat 64MP, aparat głębi 2MP oraz mikroobiektyw 2MP.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
Dostępność smartfona na polskim rynku
Smartfon OPPO A98 5G jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim (Dreamy Blue)) i czarnym (Cool Black). Model można już kupić w wybranych sklepach internetowych i partnerskich sieciach detalicznych OPPO w cenie 1799 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl