EZVIZ Green – dla rodzin, społeczności i Ziemi

Od samego początku swojej działalności EZVIZ poświęca się ułatwianiu życia każdej rodzinie i dba o naszą planetę. Projektujemy inteligentne, trwałe i przyjazne dla środowiska produkty do domu w ramach koncepcji EZVIZ Green. Już niedługo wprowadzimy na rynek roboty sprzątające serii RC/RE, wykonane z recyklingowanego plastiku, wspierając tym samym hasło tegorocznego Światowego Dnia Środowiska: #BeatPlasticPollution (tłum.: pokonaj zanieczyszczenie plastikiem).

EZVIZ Green

Choć działania proekologiczne mogą wydawać się nieznaczące, kiedy podejmuje się je indywidualnie, to dzięki 100 000 000 użytkownikom EZVIZ na całym świecie, możemy osiągnąć imponujący efekt! Dlatego wprowadzamy EZVIZ Global Forest Plan – inicjatywę, która ma na celu zazielenienie naszej planety i angażuje szerokie grono użytkowników oraz klientów w tę odpowiedzialną inicjatywę.

Podążając drogą ku byciu wiarygodną marką zielonej technologii, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twoje wsparcie, zaufanie, motywację i inspirację. Dzięki Tobie spodziewamy się przyszłości inteligentnego domu, na którą wszyscy będziemy mogli być dumni.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl