Huawei Watch 4 – polska premiera i konkurs

Już 19 czerwca br. na polskim rynku zadebiutują najnowsze inteligentne zegarki HUAWEI WATCH 4 oraz HUAWEI WATCH 4 Pro. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl rozpoczyna wielkie odliczanie do ich premiery i zaprasza do udziału w konkursie, który potrwa do 18 czerwca br.

Huawei Watch 4

Jego zwycięzca otrzyma HUAWEI WATCH 4 Pro w wersji Elite, a w ramach dwóch kolejnych nagród przewidziano innowacyjne zegarki 2‑w‑1 – HUAWEI WATCH Buds. Na wszystkich uczestników czeka rabat w wysokości 150 zł na zakup smartwatcha z serii HUAWEI WATCH 4.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, wyrazić chęć zapisania się na newsletter oraz odpowiedzieć na pytanie: „Jaką innowację w monitorowaniu zdrowia chciał(a)byś znaleźć w najnowszym smartwatchu?”. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi mają szansę wygrać:

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają kupony o wartości 150 zł na zakup dowolnego zegarka z serii HUAWEI WATCH 4. Kupony zostaną wysyłane w dniu premiery smartwatcha – 19 czerwca 2023 r.

HUAWEI Watch 4
HUAWEI Watch 4

Konkurs potrwa do 18 czerwca 2023 r. Kupony konkursowe będzie można wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl do 9 lipca 2023 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie konkursowej.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl