Infinix NOTE 30 VIP – ultraszybkie ładowanie do 50% w 30 min

Infinix NOTE 30 VIP – to bezprzewodowe szybkie ładowanie 50 W, które jest w stanie naładować jego baterię o pojemności 5000 mAh do 50% w zaledwie 30 minut. Smartfon obsługuje również ultraszybkie ładowanie przewodowe 68 W, które pozwala w pół godziny naładować go od 1% do 80%.

Infinix NOTE 30 VIP
Infinix NOTE 30 VIP

Infinix ogłosił wprowadzenie na rynek najnowszego smartfona z serii NOTE 30 – NOTE 30 VIP, wyposażonego w technologię All-Round FastCharge z przewodowym ładowaniem 68 W i bezprzewodowym 50 W oraz wyświetlacz AMOLED 6,6’’ o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Jest to również jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w procesor Dimensity 8050 5G.6

Dzięki zastosowaniu technologii All-Round FastCharge w urządzeniach z serii NOTE 30, Infinix zapewnił użytkownikom możliwość szybkiego ładowania. Teraz, w nowym NOTE 30 VIP, jeszcze podnieśliśmy jej wydajność. Wprowadzając szybkie bezprzewodowe szybkie ładowanie o mocy 50 W i różne możliwości ładowania, NOTE 30 VIP jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i wygodę oraz eliminuje wszelkie obawy użytkowników o żywotność baterii.

Dzięki nowemu procesorowi Dimensity 8050 5G, ekranowi o wysokiej częstotliwości odświeżania i licznym funkcjom podnoszącym jakość doświadczeń audiowizualnych, NOTE 30 VIP jest najlepszym wyborem dla użytkowników poszukujących wszechstronnej wydajności – mówi Liang Zhang, zastępca dyrektora generalnego w Infinix.

Ultraszybkie ładowanie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

NOTE 30 VIP zapewnia bezprzewodowe szybkie ładowanie 50 W, które jest w stanie naładować jego baterię o pojemności 5000 mAh do 50% w zaledwie 30 minut. Smartfon obsługuje również ultraszybkie ładowanie przewodowe 68 W, które pozwala w pół godziny naładować go od 1% do 80%. Technologia All-Round FastCharge pomaga także w utrzymaniu długiej żywotności baterii, zapewniając jej wysoką wydajność do 1000 cykli ładowania. Ponadto NOTE 30 VIP obsługuje wiele metod ładowania, w tym przewodowe i bezprzewodowe zwrotne, obejściowe, bezpieczne  nocą.

.

Zaprojektowany z myślą o wszechstronnym doświadczeniu użytkownika

Jako jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w procesor Dimensity 8050 5G, NOTE 30 VIP cechuje się niskim zużyciem energii i bardziej stabilną łącznością sieciową. NOTE 30 VIP płynnie obsługuje wiele aplikacji jednocześnie i uruchamia gry z wysoką liczbą klatek na sekundę, utrzymując zużycie energii na minimalnym poziomie dzięki procesorowi z częstotliwością taktowania do 3 GHz, zbudowanemu w technologii 6 nm. Procesor jest wyposażony w technologię HyperEngine5.0 firmy MediaTek, która zapewnia stabilną i niską latencję.

Dodatkowo NOTE 30 VIP jest wyposażony w opracowaną przez Infinix technologię UPS (Ultra Powerful Signal). Dzięki optymalizacji algorytmów oprogramowania, UPS może zwiększyć siłę sygnału komórkowego nawet o 20% oraz siłę sygnału WiFi nawet o 100%, umożliwiając stabilne połączenie nawet w obszarach o słabym sygnale, takich jak windy czy piwnice. Aby zapewnić jeszcze płynniejszą łączność 5G, NOTE 30 VIP obsługuje technologię Dual 5G SIM i Clever 5G 2.0, która pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM w celu uzyskania szybszego dostępu do Internetu. System optymalizuje również alokację pasma częstotliwości 5G zgodnie z różnymi scenariuszami, aby uzyskać najszybsze połączenie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia baterii.

Test Infinix HOT 20 5G – z tym smartfonem 5G trafiło pod strzechy

Wysoka częstotliwość odświeżania i ochrona oczu

Duży wyświetlacz AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz został wyposażony w czytnik odcisków palców pod ekranem. Szczytowa jasność do 900 nitów i obsługa 100% przestrzeni barw DCI-P3 zapewniają wyraźne i bogate kolory. Ekran został wyposażony w tryb ochrony oczu certyfikowany przez TÜV Rheinland, który skutecznie filtruje niebieskie światło, zmniejszając zmęczenie wzroku nawet podczas długiego korzystania za smartfona.

Wysokiej jakości zdjęcia

NOTE 30 VIP ma główny aparat – o rozdzielczości 108 Mpx. Zastosowano w nim m.in. technologię automatycznej gradacji kolorów, pozwalającej robić dobre zdjęcia niezależnie od warunków oświetleniowych. Ponadto posiada wbudowane funkcje takie jak Super Night Mode, pozwalający na wykonywanie wyraźnych zdjęć w nocy, Sky Remap, dzięki któremu można zmienić wygląd nieba na zdjęciach, oraz Dual View Video, czyli nagrywanie jednocześnie przednią i tylną kamerą. Dodatkowo NOTE 30 VIP pozwala wykonywać zdjęcia makro dzięki dedykowanemu obiektywowi. Przedni aparat o rozdzielczości 32 Mpx, jak we wszystkich wszystkie smartfonach Infinix, został wyposażony w przednią lampę błyskową.

Test Infinix Note 12 2023 – przekonał mnie do siebie

Dodatkowe kluczowe funkcje

 • Rozszerzona pamięć RAM
  NOTE 30 VIP jest wyposażony w 256 GB pamięci masowej i 12 GB RAM, z możliwością rozszerzenia jej do 21 GB (12 GB + 9 GB), co ułatwia korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie i do 7% przyspiesza uruchamianie często używanych aplikacji
 • Chłodzenie cieczą VC
  Wbudowana w NOTE 30 VIP technologia chłodzenia cieczą VC wykorzystuje 11 warstw materiału chłodzącego VC na powierzchni 2890 mm², aby zapobiec przegrzaniu korpusu podczas pracy przy dużym obciążeniu, co wpływa na dłuższą pracę smartfona na jednym ładowaniu
 • Podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL
  NOTE 30 VIP jest wyposażony w podwójne głośniki stereo z certyfikatem Hi-Res i tuningiem dźwięku od JBL, które zapewnia jego wysoką jakość
 • XOS 13 na bazie Android 13
  NOTE 30 działa na XOS 13, systemie operacyjnym zbudowanym na Androidzie 13. Oferuje on płynny i intuicyjny interfejs, elegancką grafikę, i liczne funkcje, pozwalające na personalizację urządzenia
 • Pełen zestaw

W pudełku NOTE 30 VIP poza samym smartfonem znajdują się też:

 • ładowarka 68 W,
 • bezprzewodowa ładowarka 15 W,
  – słuchawki,
 • – etui,
 • – szkło ochronne,
 • – kabel USB.

Więcej informacji na temat dostępności i ceny NOTE 30 VIP w Polsce przekażemy wkrótce.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl