Plusa na Kartę – tu spotykają się klienci ofert na kartę

W marcu br. Plus zaprezentował nową platformę komunikacji marketingowej – Plus od kuchni – stworzoną dla głównych linii abonamentowych. Teraz swoją nową odsłonę komunikacji będzie miał również Plus na Kartę. Zobaczymy nowych bohaterów, którzy stworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat spotów. To fantastyczni aktorzy – Marianna Zydek oraz Maciej Musiałowski.

Plusa na Kartę

Nowa platforma nawiązuje do rozwiązań, które bardzo dobrze sprawdziły się w komunikacji głównej linii abonamentowej. Format przygotowany dla Plusa na Kartę ma jednak swój własny, unikalny styl i bohaterów. Całość jest realizowana w charakterystycznym formacie mokumentu, do którego przyzwyczaił nas już Plus od kuchni, pod czujnym okiem tego samego reżysera, Maćka Bochniaka.

 

Historie oparte zostały na codziennych sytuacjach z jakimi spotykają się klienci ofert na kartę.

W nowym formacie poznajemy dwie postacie: Mariannę (Marianna Zydek) i Maćka (Maciek Musiałowski) – charakterystyczne osobowości, które staną się bohaterami opowieści o marce. Maciek jest stałym klientem niewielkiego osiedlowego sklepiku, w którym sprzedawczynią jest Marianka. W każdej odsłonie obserwujemy, co nowego dzieje się w życiu Maćka oraz jak w realizacji nowych pomysłów i planów pomaga mu oferta od Plusa na Kartę. Maćkowi w punkcie sprzedaży towarzyszą również inni klienci.

Nowa platforma komunikacji Plusa na Kartę pojawi się w mediach począwszy od czerwca br. Za stworzenie koncepcji kreatywnej platformy i najnowszą kampanię odpowiada agencja Freundschaft. Niebawem zobaczymy kolejne odsłony nowego formatu reklamowego.

Link do spotu: Maciek jedzie na Hel: Plus na Kartę – YouTube

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl