Pozbądź się papierologii, wykorzystaj moc technologii

SAP Digital Manufacturing Cloud: pozbądź się papierologii, wykorzystaj moc technologii.

Zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarze:

Pozbądź się papierologii

LeverX, wieloletni partner SAP, będzie gospodarzem webinaru dotyczącego cyfrowego łańcucha dostaw.

W dzisiejszych czasach cyfrowa transformacja odgrywa kluczową rolę w rozwoju biznesu. Dlatego też, z myślą o przedsiębiorcach, inżynierach, specjalistach ds. produkcji oraz wszystkich zainteresowanych tematyką cyfryzacji łańcucha dostaw, chcemy podzielić się wiedzą na temat najnowszych technologii oferowanych przez SAP.

Webinar SAP Compact dla cyfrowego łańcucha dostaw: „#RUNDMC – pozbądź się papierologii, wykorzystaj moc technologii” to unikalna okazja, aby zgłębić temat cyfrowej transformacji w procesach produkcyjnych. Podczas spotkania zaprezentujemy narzędzia i rozwiązania oferowane przez SAP Compact, które pozwalają na efektywne zarządzanie cyfrowym łańcuchem dostaw.

Recenzja XPG Summoner Mini i XPG Primer – zestaw dla graczy

Dołącz do dyskusji w czwartek, 22 czerwca, a nasi eksperci podzielą się rzeczywistymi doświadczeniami w zakresie poprawy świadczenia usług, zwiększenia wydajności i osiągnięcia szczegółowej realizacji procesów produkcyjnych. Dzięki rozwiązaniom SAP Digital Manufacturing Cloud, będziecie mogli zautomatyzować i zoptymalizować procesy produkcyjne, minimalizując czas i koszty oraz eliminując błędy wynikające z ręcznego wykonywania operacji.

LeverX zaprasza na bezpłatny webinar, w którym szczegółowo omówione zostanie to rozwiązanie.

Podczas webinaru dowiesz się jak:

  • Przejąć pełną kontrolę nad koordynacją, realizacją i monitorowaniem procesów produkcyjnych, nawet poza granicami przedsiębiorstwa.
  • Osiągnąć większą przejrzystość produkcji poprzez rejestrowanie, dostarczanie i wizualizację wskaźników KPI w czasie rzeczywistym.
  • Korzystać z połączonego sprzętu produkcyjnego i systemów przedsiębiorstwa.
  • Analizować i wizualizować dane produkcyjne otrzymane ze zintegrowanych systemów.

Po wydarzeniu odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi na żywo, więc nie przegap okazji, aby osobiście porozmawiać z naszymi ekspertami!

Link do rejestracji na wydarzenie: https://webinars.sap.com/eur/23-cee-rundmc/en/home?campaigncode=CRM-CE23-AAA-1860415

Kiedy: 22 czerwca 2023 | 10:00 – 11:30 CEST

Czas trwania: 90 minut

Format wydarzenia: Online

Język: angielski

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl