ASUS Zenfone 10 nadchodzi – zapowiedź potwora do gier

ASUS Zenfone 10 – nowa definicja wydajności i inteligentnych funkcji w kompaktowym smartfonie.

  • Kompaktowy i potężny zarazem: Niezrównana moc i nietuzinkowa wielozadaniowość, napędzane przez najnowsze układy dostępne w nowym Zenfone 10.
  • Zdefiniowany na nowo system aparatów: Imponująca ewolucja systemu aparatów Zenfone 10, zapewniająca wyjątkowe rezultaty, a wszystko to w zasięgu ręki.
  • Inteligentne funkcje: wyposażony w sztuczną inteligencję w celu poprawy każdego aspektu doświadczenia użytkownika.
ASUS Zenfone 10
ASUS zapowiada wirtualne wydarzenie związane z premierą wyczekiwanego Zenfone 10. W czasie imprezy zaplanowanej na 29 czerwca 2023 r. godz. 15:00, ASUS zaprezentuje potężny, kompaktowy telefon, który łączy w sobie najnowszy procesor, ulepszony system aparatów, nowe funkcje oprogramowania i wiele więcej.
Zenfone 10 na nowo definiuje oczekiwania wobec kompaktowych smartfonów, łącząc najnowocześniejszą technologię z eleganckim i nowoczesnym wzornictwem. W jego smukłej obudowie kryje się najnowszy procesor Snapdragon® 8 Gen 2, zapewniający wysoką wydajność i najlepsze wrażenia podczas mobilnej rozgrywki. Niezależnie od tego, czy chodzi o wielozadaniowość, czy o uchwycenie niezwykłych chwil w formie zdjęć – Zenfone 10 sprosta każdemu wyzwaniu, zapewniając użytkownikom płynne i wyjątkowe wrażenia.
Test Asus Zenfone 9 – wrażenie klasy premium
Entuzjaści fotografii będą zachwyceni ulepszonym systemem aparatów w Zenfone 10, który integruje w sobie technologię zapewniającą jego użytkownikom możliwość robienia oszałamiających zdjęć i filmów w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię przy słabym oświetleniu, czy profesjonalne portrety, system aparatów w Zenfone 10 zapewni wyjątkowe rezultaty.
Ale to nie koniec. ASUS wyposażył Zenfone 10 w jeszcze więcej inteligentnych rozwiązań, wykorzystujących zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji, aby wynieść komfort użytkowania na nowy poziom. Od udoskonaleń interfejsu użytkownika po inteligentne funkcje aparatu, Zenfone 10 dopasowuje się do potrzeb i preferencji każdego użytkownika, sprawiając, że interakcja z nim jest niezwykle intuicyjna i prosta.
Premiera Zenfone 10 będzie transmitowana online, umożliwiając entuzjastom technologii i przedstawicielom mediów z całego świata bycie świadkami premiery tego wyjątkowego urządzenia.
Zarezerwuj swój kalendarz na 29 czerwca 2023 r. o godz. 15:00:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl