D-Link DMS-105 i DMS-108 – wielogigabitowe przełączniki

D-Link DMS-105 i DMS-108 – wysokowydajne wielogigabitowe przełączniki z 2,5G portami przyspieszają działanie sieci w dużych przedsiębiorstwach, firmach sektora MŚP oraz domach.

DMS-105 i DMS-108

D-Link, światowy lider w rozwiązaniach sieciowych, wprowadził do portfolio przełączników dwa wielogigabitowe modele: pięcioportowy DMS-105 oraz ośmioportowy DMS-108. Nowe przełączniki umożliwiają wygodną i przystępną cenowo modernizację sieci domowych i firmowych, co przekłada się na wyeliminowanie wąskich gardeł, jak też maksymalizację wydajności oraz przepustowości.

Recenzja D-Link R32 – ultraszybki router Wi-Fi 6 do domu

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

2,5G porty przełączników zapewniają szybkie i niezawodne połączenia przewodowe z urządzeniami pamięci masowej (NAS), routerami, punktami dostępowymi, komputerami oraz stacjami roboczymi. DMS-105 i DMS-108, zapewniające dostęp do zasobów sieciowych i umożliwiające błyskawiczne przesyłanie dużych plików multimedialnych, sprawdzą się w wymagających sieciach w firmach lub domach.

Obydwa modele obsługują Quality of Service (QoS), dzięki czemu możliwe jest nadawanie priorytetów różnym zastosowaniom, w zależności od ich ważności. Obsługa protokołu IGMP Snooping optymalizuje strumienie danych multiemisji, gdy wymagana jest duża przepustowość, np. w przypadku IPTV. To minimalizuje wielkość ruchu sieciowego, co przekłada się na wzrost wydajności.

Recenzja D‑Link G416 – stacjonarny router 4G+ na urlopie

Wielogigabitowe przełączniki 2,5G to konstrukcje bez wentylatora, dzięki czemu charakteryzują się cichą pracą. Natomiast niskie zużycie energii prowadzi do wzrostu niezawodności i mniejszych kosztów energii elektrycznej. Kompaktowa metalowa obudowa ułatwia instalację przełączników wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Dostępność i cena

Więcej informacji o dostępności i cenach można uzyskać w biurze D-Linka.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl