Xtorm Wireless Charging Stand Solo – pomysłowa ładowarka Qi

Xtorm Wireless Charging Stand Solo – to pomysłowo zaprojektowane urządzenie jest jednocześnie podstawką pod telefon, może ładować smartfona z maksymalną mocą 15W, a na dodatek pozwala wygodnie ładować jednocześnie dwa urządzenia.

Na polski rynek trafi wkrótce najnowsza bezprzewodowa ładowarka Xtorm Wireless Charging Stand Solo. Pomysłowo zaprojektowane urządzenie jest jednocześnie podstawką pod telefon, może ładować smartfona z maksymalną mocą 15W, a na dodatek możliwe jest magnetyczne połączenie go z drugą ładowarką Xtorm Wireless – co pozwala wygodnie ładować jednocześnie dwa urządzenia.

Xtorm Volt II 140W – potężna moc w kompaktowej formie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Xtorm Wireless Charging Stand Solo trafi już wkrótce do oferty firmy K-Consult Sp. z o.o, czyli oficjalnego polskiego dystrybutora marki Xtorm. Nowość łączy w sobie typowe zalety produktów holenderskiej marki – urządzenie świetnie wygląda, potrafi szybko ładować bezprzewodowo (do 15W) smartfony zarówno z Androidem, jak i iOS (dzięki obsłudze standardu Qi), a na dodatek jest bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Nowa ładowarka wyróżnia się wzornictwem znanym z innych produktów z serii Xtorm Wireless Charging – oko przyciąga stonowana kolorystyka, geometryczny wzór na obudowie oraz przyjemne w dotyku, miękkie wykończenie. Co istotne, Xtorm Wireless Charging Stand Solo zaprojektowano tak, by świetnie sprawdziła się zarówno podczas pracy (na biurku), jak i wypoczynku, np. gdy umieścimy ją na stoliki nocnym – po podłączeniu smartfona sygnalizacja ładowania zapala się tylko na chwilę, po czym wygasa (by nie przeszkadzać w śnie).

Test realme 11 pro+ 5G oraz realme 11 pro 5G – luksusowy design wsparty technologią

Bardzo interesującym i przydatnym rozwiązaniem jest również magnetyczny zatrzask umieszczony z boku ładowarki – dzięki niemu możemy błyskawicznie i stabilnie połączyć ją z innym urządzeniem z serii Xtorm Wireless Charging (ładowarką Wireless Charging Pad Solo) i wygodnie ładować dwa smartfony (lub inne urządzenia) jednocześnie.

Nowość pojawi się w ofercie oficjalnego polskiego dystrybutora marki Xtorm, firmy K-Consult Sp. z o.o, w lipcu 2023 r., w cenie 229 zł.

Więcej informacji o produkcie znaleźć można na stronie Kconsult.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl