Męskie Granie 2023 z dostępem do Internetu Plusa

Męskie Granie 2023 – dla organizatorów i mediów Plus przygotował usługę Symetrycznego Dostępu do Internetu. W realizacji projektu Plus opierał się o zróżnicowane technologie dostępowe, takie jak światłowód i radiolinia.

Męskie Granie

Plus został Partnerem Technologicznym Męskiego Grania 2023. Dzięki zaangażowaniu Plusa, uczestnicy wydarzenia mogą korzystać z sieci dostosowanej pod imprezy masowe.

Plus pełni rolę Partnera Technologicznego we wszystkich lokalizacjach Męskiego Grania 2023, zapewniając zaawansowane technologie. Na czas koncertów stacje bazowe Plusa, z których korzystają uczestnicy koncertów, zostały przełączone w tryb MassEvent, który pozwala obsłużyć większy ruch sieci.

Recenzja Travel Pack Green Cell, czyli must have każdego nie(tylko) globtrotera

Kolejnym rozwiązaniem, które zastosował Plus, są wydzielone dodatkowe punkty dostępu do sieci dedykowane dla terminali płatniczych. Przyspiesza to proces dokonywania płatności kartą czy innymi elektronicznymi metodami, eliminując jednocześnie opóźnienia i zapewniając płynność oraz bezpieczeństwo transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy Męskiego Grania bezproblemowo zapłacą w wydzielonej strefie gastronomicznej.

Podczas imprezy w Gdańsku będzie można skorzystać ze strefy Plusa, gdzie zostanie udostępniona dla wszystkich festiwalowiczów sieć WiFi. Pozwala ona na swobodne dzielenie się relacjami z wydarzenia na social mediach. Podobna strefa była dostępna już w Warszawie.

Dla organizatorów Męskiego Grania i mediów Plus przygotował usługę Symetrycznego Dostępu do Internetu. W realizacji projektu Plus opierał się o zróżnicowane technologie dostępowe, takie jak światłowód i radiolinia. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania organizatorzy wydarzenia mają zapewnioną sprawną komunikację.

Test Fujifilm Instax Square SQ40 – kieszonkowy aparat natychmiastowy

Plus jako Partner Technologiczny Męskiego Grania, ułatwia korzystanie z atrakcji i daje uczestnikom wydarzenia możliwość cieszenia się doskonałą rozrywką na najwyższym technologicznie poziomie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl