Pokémon UNITE powraca na arenę – nowa przepustka bojowa

Firma Pokémon Company International ogłosiła dziś ekscytujące aktualizacje Pokémon UNITE, aby uczcić 2. rocznicę gry. Od wprowadzenia na rynek w roku 2021, gra Pokémon UNITE została pobrana ponad 100 milionów razy na całym świecie, a 56 grywalnych Pokémonów dołączyło do walki. Aby uczcić dwa lata emocjonujących bitew Pokémon UNITE, już teraz dostępny jest najnowszy tryb bitwy, a uwielbiany przez fanów Pokémon powraca!

Pokémon UNITE

Mewtwo dołącza do walki! Mega Ewolucja w Mega Mewtwo X
Legendarny Pokémon Mewtwo jest już dostępny w Pokémon UNITE. Mewtwo może przejść Mega Ewolucję w Mega Mewtwo X w czasie bitwy i używać swoich ataków bez przerwy, jednego po drugim.

Recenzja D-Link M32 – dostarczy szybki Internet do każdego zakątku domu

Gracze mogą uzyskać licencję Unite na Mega Mewtwo X bezpłatnie w ramach trwającego obecnie wydarzenia Wyzwanie Kryształowej Jaskini Mewtwo.

Ponadto, w połowie sierpnia zostanie udostępniona licencja Unite na Mega Mewtwo Y, dzięki której Trenerzy uzyskają dodatkowe możliwości rozgrywki przy pomocy tego uwielbianego przez fanów Pokémona.

Pokémon UNITE
Pokémon UNITE

Nowy tryb bitwy: Panic Parade
W odróżnieniu od standardowego formatu bitwy 5 na 5, w trybie Panic Parade gracze muszą współpracować, aby chronić Tinkatona przed szturmem spanikowanych Pokémonów. Niektóre pokonane Pokémony mogą nawet zostać wezwane do pomocy w bitwie!

Terminy wydarzeń:

  • Pierwsze wydarzenie: od piątku, 21 lipca, godz. 2:00 czasu CET do wtorku, 1 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET
  • Drugie wydarzenie: od piątku, 4 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 7 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET
  • Trzecie wydarzenie: od piątku, 11 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 14 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET​
  • Czwarte wydarzenie: od piątku, 18 sierpnia, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 21 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET

Przepustka bojowa 17, styl kapitański: na początek Zacian
Przepustka bojowa 17 jest już również dostępna. Gracze mogą uzyskać wspaniały Styl Kapitański: Greedent i Styl Kapitański w wersji rycerskiej: Zacian Holowear, a także modne elementy z zestawu kapitańskiego dla Trenerów, na podstawie przepustki premium na ten sezon.

Test Fujifilm Instax Square SQ40 – kieszonkowy aparat natychmiastowy

Termin wydarzenia: od piątku, 21 lipca, godz. 2:00 czasu CET do poniedziałku, 11 września, godz. 1:59 czasu CET​

Dodatkowe wydarzenia

  • Trwa również nowy sezon meczów rankingowych. Czas trwania sezonu: od czwartku, 20 lipca, godz. 6:00 czasu CET do poniedziałku, 11 września, godz. 1:59 czasu CET
  • Prognoza klasyfikacji w mistrzostwach WCS: Gracze mogą wytypować najwyżej sklasyfikowane drużyny w Mistrzostwach Świata Pokémon 2023 i wygrać fantastyczne nagrody. Jest to wspaniała okazja, aby zdobyć popularne, modne elementy dla Trenerów. Wydarzenie będzie trwać od piątku, 28 lipca, godz. 9:00 czasu CET do czwartku, 11 sierpnia, godz. 1:59 czasu CET

Aby uzyskać więcej informacji o Pokémon UNITE, zapraszamy na stronę Pokemon.co.uk/Unite

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl