Wyzwanie GeForce NOW Ultimate KovaaK’s

Pierwsze tytuły od Bethesdy wśród 21 nowych gier w usłudze GeForce NOW w tym tygodniu. Wyzwanie GeForce NOW Ultimate KovaaK’s.

Wyzwanie GeForce NOW Ultimate KovaaK's

NVIDIA poinformowała, że przy okazji konwentu QuakeCon wystartowało dzisiaj specjalne wydarzenie The Ultimate KovaaK’s Challenge. Dodatkowo, w tym tygodniu do biblioteki usługi GeForce NOW dołączy aż 21 gier, wśród których znajdują się pierwsze tytuły od firmy Bethesda: Doom Eternal, Quake, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein II: The New Colossus oraz Wolfenstein: Youngblood.

Test realme Buds Air 5 Pro – niezapomniane „Złote Brzmienie”

Ostateczne zwycięstwo

W zeszłym tygodniu zakończono proces ulepszania serwerów usługi GeForce NOW. Od teraz wszystkie działają jako SuperPod RTX 4080. Subskrypcja abonamentu Ultimate pozwala wykorzystać ich pełny potencjał. W celu zaprezentowania nowych możliwości chmury NVIDIA nawiązała współpracę z twórcami KovaaK’s, najpopularniejszego narzędzia do trenowania refleksu i celności w pierwszoosobowych strzelankach. Efektem tej kooperacji jest specjalna, pokazowa wersja programu, niezwykle wrażliwa na opóźnienia systemowe.

Użytkownicy abonamentu Free i Priority mogą wziąć udział w wyzwaniu korzystając ze swojej obecnej subskrypcji, aby następnie bezpłatnie ulepszyć ją do poziomu Ultimate na jeden dzień, co pozwali strumieniować nawet w 240 kl./s. i zaobserwować natychmiastową poprawę wyników. Ustawienia programu można odpowiednio dopasować, aby uzyskać jak najlepsze i spersonalizowane doświadczenie, które pozwoli rywalizować o najwyższe miejsca w tabeli rankingowej.

Uczestnicy wyzwania będą rywalizować nie tylko o tytuł najlepszego strzelca, ale także o atrakcyjne nagrody. Wygrać można np. gamingowy monitor o częstotliwości odświeżania 240 Hz, który będzie idealny do strumieniowania gier w jakości 240 kl./s. Więcej informacji na temat wyzwania pojawi się na portalu Twitter i Facebook usługi GeForce NOW.

Podejmij wyzwanie, a następnie bezpłatnie ulepsz swój abonament do poziomu Ultimate, aby sprawdzić jaką przewagę można zyskać dzięki nowym serwerom.

Test Nokia 2660 Flip – klapka powraca po 16 lat, nie tracąc stylu i funkcjonalności

W chmurze robi się gorąco

Najpopularniejsze pierwszoosobowe strzelanki od firmy Bethesda rozgrzeją chmurę w tym tygodniu.

Gracze rozpoczną masową rzeź demonów jako Doom Slayer w kultowym Doom Eternal już w tym tygodniu. Użytkownicy mogą rozegrać napakowaną akcją kampanię dla jednego gracza lub przejść do sieciowego trybu Battlemode, gdzie w każdej turze można wcielić się w pełni uzbrojonego Demon Slayera lub pragnącego krwi demona. Wygrywa ten, kto pierwszy zgładzi przeciwnika trzy razy.

Fani klasycznego Quake będą mogli strumieniować pierwszą część gry, dzięki której seria stała się tak niezwykle popularna. W tytule pokierujemy niezłomnym Rangerem, którego zadaniem jest zniszczenie z powierzchni ziemi przerażających kreatur. W tytule dostępna jest zarówno kampania jednoosobowa, jak i tryb kooperacji sieciowej dla czterech graczy.

Następnie, subskrybenci usługi GeForce NOW będą mogli zmierzyć się z zaawansowanymi technologicznie nazistami w alternatywnej i pokręconej serii strzelanek, takich jak Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein II: The New Colossus oraz Wolfenstein: Youngblood. Użytkownicy otrzymają szansę wcielenia się w sławnego B.J. Blazkowicza, a w najnowszej odsłonie gry w jego córki, bliźniaczki, aby stawić czoła okrutnej, niemieckiej tyranii.

Test Adata Elite Se880 1TB – stworzony z myślą o użytkowaniu w drodze

Dodatkowo Wolfenstein: Youngblood zawiera wsparcie techniki ray tracingu, która tworzy klimatyczne oświetlenie w czasie rzeczywistym.

Czas na nowości

W tym tygodniu rozpoczyna się także najnowszy sezon w Apex Legends. Tym razem odświeżenia doczekał się ofensywny bohater o imieniu Revenant. Otrzymał on nie tylko zupełnie nowy wygląd, ale też całkiem nowy zestaw umiejętności. Do tytułu dodano również nowe mapy i wiele więcej.

Oto lista 21 nowych gier, które dołączą do usługi GeForce NOW w tym tygodniu:

 

Więcej informacji na temat wyzwania GeForce NOW Ultimate KovaaK’s oraz nowych gier, które dołączają do chmury w tym tygodniu można znaleźć w najnowszym wpisie na blogu NVIDIA.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl