IFA 2023 – Haier – technologiczne arcydzieła, czyli gwiazdy berlińskiego stoiska

IFA 2023 – Haier na targach przedstawia swoje najnowsze produkty wspierane technologią i sztuczną inteligencją. Ich jakość, funkcjonalność dopełnia ponadczasowy design, co sprawia, że nasza kuchnia czy łazienka może być nie tylko praktyczna ale i piękna.

IFA 2023 - Haier

Pralki i suszarki X SERIES 11 to niekwestionowane gwiazdy berlińskiego stoiska Haier. W urządzeniach zastosowane zostały najnowocześniejsze technologie, które wpływają na wydajność urządzeń przy zachowaniu gwarancji maksymalnej dbałości o odzież. Dzięki temu ubrania na dłużej pozostaną jak nowe. Pralka X SERIES 11 posiada technologię Ultra Fresh Air, która odświeża odzież jednocześnie zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii i nieprzyjemnych zapachów do 12 godzin przy zamkniętym bębnie. Suszarki z tej samej serii – X SERIES 11 – dzięki specjalnemu silnikowi osiągają najwyższy poziom wydajności oraz najlepsze wyniki suszenia.

Recenzja EZVIZ RH1 – polubiłam sprzątanie podłóg

Producent zadbał o to, by pielęgnacja ubrań była w tych produktach kluczowa. Specjalna konstrukcja bębna pozwoli bezpiecznie suszyć nawet najdelikatniejsze tkaniny. Ponadto, przepływ powietrza można regulować w zależności od potrzeb użytkownika. Dodatkowo seria X SERIES 11 wspierana jest przez aplikacje hOn, która daje dostęp do dodatkowych programów i porad dotyczących np. konserwacji urządzenia.

IFA 2023 - Haier

Na targach IFA swoją premierę mają także urządzenia kuchenne. Haier I-PRO SHINE SERIES 7 to pojemna zmywarka w klasie energetycznej A, która oferuje o 60% wyższą wydajność i efektywność niż zmywarki w tym samym rozmiarze. W zakresie przechowywania żywności na szczególną uwagę zasługuje lodówka 2D 60 SERIES 5 PRO w klasie energetycznej A. Sztuczna inteligencja i połączenie z aplikacją hOn umożliwiają sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona.

Dodatkowo, funkcja proaktywnej temperatury zapamiętuje nawyki zakupowe i automatycznie dostosuje temperaturę lodówki gdy użytkownik będzie wracać z nowymi produktami. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo przechowywania żywności i jej świeżość na dłużej.

IFA 2023 - Haier

Piekarniki i płyty grzewcze z nowej serii ID wyróżniają wysoka jakość wykonania i technologie BionicookTM, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Seria piekarników ID została wyposażona w kamerę Bionic Vision, która rozpoznaje produkty wewnątrz urządzenia i automatycznie wybiera idealne parametry pieczenia podczas całego cyklu.

Test MPM MOP-33M – opiekacz, gofrownica i grill w jednym

Piekarnik CHEF@HOME to technologiczne arcydzieło. Posiada duży ekran na drzwiach urządzenia, dzięki któremu mamy dostęp nie tylko do przepisów i funkcji piekarnika ale możemy także korzystać z przeglądarki internetowej. Zatem podczas przygotowywania posiłków w kuchni można również oglądać ulubiony serial czy słuchać muzyki.

IFA 2023 - Haier

Produkty Haier prezentowane podczas targów IFA w myśl koncepcji inteligentnego domu to prawdziwe technologiczne arcydzieła. Ich jakość, funkcjonalność dopełnia ponadczasowy design, co sprawia, że nasza kuchnia czy łazienka może być nie tylko praktyczna ale i piękna.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl