IFA 2023: Smart home w wydaniu EZVIZ

EZVIZ ponownie gości na targach IFA wraz z całym przekrojem urządzeń inteligentnego domu, zaprojektowanych tak, aby zapewnić konsumentom połączony i zorientowany na przyszłość inteligentny styl życia.

EZVIZ

Firma prezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie bezpieczeństwa domu, inteligentnego sprzątania i przenośnego zasilania, a także rozwiązania dla całego domu, które cechuje łączność i zrównoważony rozwój.

EZVIZ, wiodąca na świecie firma zajmująca się inteligentnymi domami, dołączyła do tegorocznej celebracji nowych technologii na targach IFA 2023 pod hasłem „DREAM EASY, LIVE SMART”. W tym roku marka ponownie prezentuje imponującą gamę nowych produktów, w tym kamery bezpieczeństwa 4G, inteligentne wideo dzwonki do drzwi, roboty sprzątające, stacje zasilające i nie tylko. Entuzjaści rozwiązań inteligentnego domu mogą zapoznać się z interaktywnym stoiskiem firmy wirtualnie lub podczas targów IFA w hali 22 na stoisku nr 114.

Recenzja EZVIZ RH1 – polubiłam sprzątanie podłóg

W tym roku innowacje od EZVIZ to już nie tylko pojedyncze urządzenia. Firma prezentuje technologię łączności IoT EZVIZ Connect oraz bramkę A3, która jest kompatybilna z akcesoriami Matter i Apple HomeKit, tak aby zapewnić najbardziej intuicyjny ekosystem inteligentnego domu. Ponadto EZVIZ potwierdza swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, prezentując przyjazne dla środowiska linie produktów i promując swoją pierwszą kampanię zorientowaną na ekologię.

Każdego roku we wrześniu targi IFA są dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania postępów, jakie poczyniliśmy w dziedzinie technologii smart home” – mówi Guanlan Chen, globalny dyrektor ds. produktów EZVIZ – „Stale rozwijający się ekosystem inteligentnego domu odzwierciedla naszą zdolność do oferowania wiodących rozwiązań, które upraszczają, zabezpieczają i poprawiają jakość codziennego, domowego życia”.

Po ponad dekadzie bycia liderem w dziedzinie bezpieczeństwa w domu, EZVIZ dywersyfikuje swoją ofertę tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom użytkowników. Tylko w ubiegłym roku marka wprowadziła na rynek CB5, kamerę bateryjną z wbudowanym panelem słonecznym oraz zewnętrzną kamerę bateryjną H8c 4G, odpowiadające na potrzebę zdalnej ochrony domu. Portfolio produktów zostało również uzupełnione poprzez przenośne stacje zasilane energią słoneczną, zapewniające niezawodne ładowanie w sytuacjach awaryjnych i podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Nowości nie zabraknie i podczas tegorocznych targów. Z myślą o potrzebach ułatwionego sprzątania mieszkań, EZVIZ wprowadza na rynek RS20 Pro, robota odkurzającego i mopa 2 w 1 z zaawansowaną technologią czyszczenia i automatycznym zbieraniem kurzu. Seria inteligentnych robotów sprzątających marki obejmuje także produkty takie jak RC3, RC3 Plus, RE5 i RE5 Plus. Obydwa modele są częścią inicjatywy EZVIZ Green, ponieważ wykorzystują materiały pochodzące z recyklingu, a część dochodu z ich sprzedaży wspiera globalny program sadzenia drzew.

Smart home to w wydaniu EZVIZ system cały ekosystem połączonych ze sobą urządzeń. Dobrym tego przykładem jest nowy wideodomofon HP7, który może służyć jako centralny hub, pozwalający na łączenie i kontrolowanie pozostałych urządzeń EZVIZ. Dzięki obsłudze EZVIZ Connect urządzenie płynnie integruje kamery, czujniki i zamki, zapewniając łatwą automatyzację domu. Dodatkowo, EZVIZ właśnie ogłosił plan współpracy z firmą Matter z nową bramką A3 Gateway i pierwszą kamerą Apple HomeKit E6, zwiększając tym samym kompatybilność między markami i zapewniając większą wygodę użytkownikom.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl