Lidl Polska – szeroki pakiet benefitów

Sieć Lidl Polska – dbałość o pracowników, wysokie zarobki i ubezpieczenie NNW dla dzieci

 Lidl Polska, ceniony i dynamicznie rozwijający się gracz na rynku handlowym, kontynuuje swoje zaangażowanie w zapewnianiu atrakcyjnych warunków pracy dla swoich pracowników. Sieć Lidl Polska od lat skupia się na tworzeniu korzystnych środowisk pracy, oferując zarówno konkurencyjne zarobki, jak i różnorodne benefity pozapłacowe. Z myślą o pracownikach i ich rodzinach, sieć oferuje ubezpieczenie NNW dla dzieci oraz dodatkowe wsparcie w kontekście nadchodzącego roku szkolnego.

Lidl Polska to miejsce, gdzie pracownicy mają szansę na zbudowanie stabilnej kariery oraz podnoszenie swoich kompetencji. Obecnie Lidl zatrudnia ponad 27 tys. osób. Pracownicy sklepów zarabiają tu na początek od 4 200 do 5 150 zł brutto. Po roku pracy od 4 400 do 5 350 zł brutto, a po dwóch latach od 4 600 do 5 600 zł brutto. Załoga magazynów z kolei zarabia na początku od 4 800 do 5 500 zł brutto, po roku pracy od 5 050 do 5 900 zł brutto, a po dwóch latach – od 5 300 do 6 400 zł brutto.

Na jeszcze wyższe zarobki mogą liczyć menedżerowie sklepów, którzy dopiero rozpoczynają pracę na swoim stanowisku. W pierwszym roku otrzymują oni od 6 700 do 7 000 zł brutto, w kolejnym od 7 000 do 7 400 zł brutto, a po dwóch latach – od 7 800 do 8 300 zł brutto. Każdemu z nich przysługuje również samochód służbowy.

Sieć podkreśla, że zatrudnia „na lata” – poza atrakcyjnymi warunkami angażu, zaletami pracy w Lidl Polska jest możliwości rozwoju zawodowego. Firma promuje również równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne. Stabilna jest również pozycja pracodawcy – pomimo zmian na rynku pracy, branża handlowa nadal funkcjonuje dobrze.

Test Tapo C510W – jak zabezpieczyłem działkę przed wyjazdem na urlop?

Ochrona dla rodziny i dzieci

Niezmiernie ważnym elementem oferty pracowniczej Lidl Polska jest wprowadzenie rocznego ubezpieczenia NNW dla dzieci i wnuków pracowników, obejmującego nieszczęśliwe wypadki do 25. roku życia. Dzięki temu zabezpieczeniu, w razie nieszczęśliwego wypadku, koszty leczenia, rehabilitacji oraz inne wydatki medyczne nie stanowią już takiego obciążenia finansowego dla rodzin pracowników. Z myślą o nadchodzącym roku szkolnym, Lidl Polska oferuje też wyjątkowe wsparcie dla pracowników, których dzieci wchodzą w nowy etap edukacji. Oprócz ubezpieczenia NNW, sieć oferuje także wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów, umożliwiając płynne rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu dzieci.

Easythreed k7 3D – pierwsze wrażenia z drukarki 3D

 Szeroki pakiet benefitów

Lidl Polska dba o to, by pracownicy mieli dostęp do wsparcia w wielu sferach życia. Poza wysokimi wynagrodzeniami – wyższymi niż średnie płace w handlu, sieć gwarantuje swojej załodze szeroki pakiet benefitów pozapłacowych jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i turystyczne, karty MultiSport oraz Medicover Sport, szkolenia czy wyprawki „dla maluszka” i pierwszoklasisty. Dodatkowo firma zapewnia bezpłatny program wsparcia psychologa, prawnika i doradcy finansowego.

Lidl Polska konsekwentnie kieruje się wartościami dbałości o pracowników i tworzenia przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Oferowane zarobki, rozbudowany pakiet benefitów i skupienie na rodzinie stanowią solidny fundament dla satysfakcji zawodowej i osobistej pracowników.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl