Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition – dla fanów wyścigów samochodowych

Design Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition, , stworzonywe współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do BMW każdym elementem nawiązuje do estetyki wyścigów samochodowych. 

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition
Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

NOTE 30 VIP Racing Edition to limitowana edycja modelu NOTE 30 VIP, stworzona we współpracy z centrum projektowym Designworks należącym do BMW. Smartfon łączy w sobie dużą wydajność z najnowocześniejszymi materiałami i unikalną estetyką, co przyniosło mu prestiżową nagrodę iF Design Award 2023. Model wkrótce będzie dostępny również w Polsce.  

 Dzięki zastosowaniu przełomowej technologii 3D Lighting Leather udało się połączyć klasyczną skórzaną obudowę z nowoczesnymi efektami świetlnymi, osiągając wyjątkowy efekt wizualny. Charakterystyczny trójkolorowy pasek z diod LED przeświecający przez skórę nie tylko symbolizuje prędkość, wydajność i siłę, ale też, dzięki synchronizacji z powiadomieniami telefonu, ma zastosowanie praktyczne.

Design NOTE 30 VIP Racing Edition każdym elementem nawiązuje do estetyki wyścigów samochodowych. Tylna obudowa odzwierciedla charakterystyczną flagę w szachownicę i jest ozdobiona małymi, tłoczonymi trójkątami, przypominającymi kierownice samochodów wyścigowych, które zwiększają przyczepność i zapewniają lepszy, stabilny chwyt telefonu.

NOTE 30 VIP Racing Edition to prawdziwy flagowy smartfon, łączący doskonały design z najlepszymi specyfikacjami. Dzięki współpracy z Designworks po raz kolejny przesunęliśmy granice projektowania produktów i wzbogaciliśmy jeden z naszych wiodących produktów elementami nawiązującymi do wyścigów, symbolizującymi prędkość i pasję. Dzięki futurystycznemu wyglądowi i świetnej specyfikacji NOTE 30 VIP Racing Edition zapewnia użytkownikom spersonalizowane doświadczenia podzielające ducha naszej marki,  zachęcają wszystkich do podążania za swoim sercem i ciągłego stawiania sobie wyzwań – mówi Lake Hu, CMO w Infinix.

Test Infinix Note 30 Pro – sprawdził się na urlopie, będą pamiątki w rodzinnym albumie

Cieszymy się z możliwości współpracy z Infinix. Wkomponowanie elementów wyścigowych w Note 30 VIP było zarówno przyjemne, jak i wymagające. Infinix dał nam swobodę tworzenia, pozwalając nam zaprojektować futurystyczny wygląd dla młodszego pokolenia, jednocześnie przesuwając granice i umieszczając ducha wyścigów w każdym szczególe projektu – dodaje Andre De Salis, dyrektor kreatywny Designworks.

Dedykowany interfejs użytkownika i technologia Magic Ring

NOTE 30 VIP Racing Edition wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale również specjalną nakładką na system operacyjny. Unikalny motyw interfejsu użytkownika nawiązuje, tak jak obudowa, do elementów wyścigowych i jest w pełni zharmonizowany z kolorem podświetlenia tylnej obudowy. W smartfonie zastosowano również funkcję Magic Ring, integrującą wskaźniki interfejsu i animacje z podświetleniem głównego obiektywu i pozwalającą szybko sprawdzić czas trwania połączenia, status naładowania baterii czy status odblokowania urządzenia za pomocą Face ID.

Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition

Dobra specyfikacja z szybkim ładowaniem

NOTE 30 VIP Racing Edition, tak samo jak podstawowa wersja, jest wyposażony w technologię All-Round FastCharge z szybkim ładowaniem przewodowym 68 W i bezprzewodowym nawet do 50 W. Zapewnia również możliwość ładowania zwrotnego (zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo), obejściowego, bezpiecznego nocą oraz uniwersalnego. Smartfon wyróżnia się dużym ekranem AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, aparatem głównym 108 Mpx oraz aparatem do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Za jego działanie odpowiada procesor MediaTek Dimensity 8050 z obsługą sieci 5G.

Więcej informacji na temat dostępności NOTE 30 VIP Racing Edition w Polsce przekażemy wkrótce.

 Specyfikacja: 

NOTE 30 VIP Racing Edition
 • – Ładowanie przewodowe 68 W i bezprzewodowe nawet do 50 W
 • – Podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL
 • – Wyświetlacz AMOLED 120Hz 6,67’’
 • – Pamięć 12/256 GB RAM z możliwością rozszerzenia do 2 TB
 • – Główny aparat 108 Mpx z lampą błyskową
 • – Aparat do selfie 32 Mpx z podwójną lampą błyskową
 • – Bateria 5000 mAh
 • – Procesor  MediaTek Dimensity 8050 z obsługą sieci 5G
 • USB-C
 • – System operacyjny XOS 13 na bazie Android 13
 • NFC

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl