ViewSonic ViewBoard IFP52-2 – rozszerzenie oferty EDLA

ViewSonic Corp., wiodący globalny dostawca rozwiązań wizualnych, uzupełnił swoją kompleksową ofertę rozwiązań edukacyjnych certyfikowanych zgodnie z Android Enterprise Devices Licensing Agreement (EDLA), ogłaszając dziś serię ViewBoard IFP52-2. Rozwiązania ViewSonic z certyfikatem EDLA płynnie integrują system operacyjny Android ze sklepem Google Play, zapewniając nauczycielom, uczniom i administratorom IT wszechstronne narzędzia do współpracy i najnowocześniejsze zabezpieczenia zwiększające produktywność.

ViewBoard IFP52

„Mając na uwadze zrównoważony rozwój, ViewSonic zapewnia teraz instytucjom edukacyjnym prawdziwie kompletną ofertę rozwiązań z certyfikatem EDLA do modernizacji centralnego elementu ich sal lekcyjnych” – powiedział Clifford Chen, General Manager of the Presentation Group w ViewSonic. „Niezależnie od tego, czy potrzebują zupełnie nowego interaktywnego wyświetlacza, czy aktualizacji posiadanego, możemy teraz zagwarantować, że każda z tych opcji oferuje prostotę i bezpieczeństwo płynnej integracji z Google”.

Kompleksowe rozwiązania edukacyjne z certyfikatem EDLA

Po wprowadzeniu przez ViewSonic komputera VPC-A31-O1 z certyfikatem EDLA w maju 2023 r., to rozszerzenie oferty EDLA stanowi znaczący kamień milowy, który podkreśla sukces strategii firmy Ecosystem as a Service (EaaS). Strategia ta optymalizuje komunikację między klientami i partnerami, łącząc spostrzeżenia kluczowych interesariuszy w celu opracowania kompleksowych ekosystemów dostosowanych do potrzeb globalnych klientów.

Test Xiaomi Pad 6 – osobiste, przenośne centrum rozrywki

Kompletna oferta rozwiązań EDLA firmy zaspokaja różnorodne potrzeby szkół i sal lekcyjnych na całym świecie. W szczególności nowa seria ViewBoard IFP52-2 zapewnia idealne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, oferując ekrany o przekątnej 65″, 75″ i 86″, które można łatwo dostosować do potrzeb i konfiguracji pomieszczeń klasowych. Dla szkół, które chcą uniknąć pozbywania się przestarzałego sprzętu, moduł komputerowy VPC-A31-O1 oferuje łatwe w serwisowaniu rozwiązanie, które sprawia, że modernizacja istniejących interaktywnych wyświetlaczy jest niezwykle wygodna.

ViewBoard IFP52

Wyższa produktywność, współpraca i bezpieczeństwo

Łącząc ulepszony interaktywny wyświetlacz 4K UHD ze zintegrowanym multimedialnym soundbarem skierowanym do przodu, nowy interfejs serii ViewBoard IFP52-2 z certyfikatem EDLA pozwala na wygodne umieszczenie paska wyszukiwania Google dzięki specjalnej wersji launchera Android 13. Zapewnia to nauczycielom i uczniom intuicyjny sposób interakcji i nauki. Teraz użytkownicy mogą wyszukiwać informacje w Google na ekranie głównym, wpisując je za pomocą klawiatury lub używając głosu, dzięki czemu wyszukiwanie i przeglądanie Internetu jest bardziej wydajne i przyjazne dla użytkownika.

Aby zwiększyć produktywność w klasie, nowa seria zapewnia pełny dostęp do sklepu Google Play. Rozszerza to możliwości, zapewniając dostęp do aplikacji takich jak Chrome, Google Maps, YouTube i Google Drive, jednocześnie upraszczając instalację preferowanych aplikacji edukacyjnych. Oprócz natywnych możliwości wielozadaniowości i bogactwa dostępnych cyfrowych zasobów edukacyjnych, seria ta umożliwia nauczycielom wzbogacenie zajęć o zintegrowane oprogramowanie myViewBoard. Oprogramowanie myViewBoard, wyposażone w funkcję cyfrowego wyświetlania na tablicy i rzutowania na ekran, umożliwia dostarczanie wysoce angażujących i interaktywnych doświadczeń edukacyjnych.

Test OPPO Pad 2 – tablet dla komfortowej pracy

Zaspokajając potrzeby szkolnych menedżerów IT i administratorów, myViewBoard usprawnia zarządzanie urządzeniami i transmisję. Koncentrując się na ochronie danych nauczycieli, uczniów i szkoły, seria ta oferuje solidne środki cyberbezpieczeństwa, w tym łatki bezpieczeństwa Google i aktualizacje oprogramowania układowego. Ponadto system operacyjny Android umożliwia automatyczne aktualizacje aplikacji w celu zapewnienia ciągłej ochrony.

Dostępność

Nowa seria ViewBoard IFP52-2 z certyfikatem Android EDLA będzie dostępna od października 2023 roku. Dla klientów w UE urządzenie będzie wyposażone w bezpłatną roczną wersję próbną aplikacji do nauki Weco Play.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl