SHARP Tech-Day – innowacyjne technologie

Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę „SHARP Tech-Day” w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto-Ku, Tokio).

SHARP Tech-Day

Wydarzenie to odbędzie się w celu upamiętnienia 111. rocznicy założenia firmy 15 września 1912 roku. W dniu dzisiejszym została uruchomiona również specjalna strona internetowa poświęcona temu wydarzeniu. Zawarte informacje dotyczące wydarzenia będą na bieżąco aktualizowane.

Test Sharp Tokyo – Snowy White DR-P420 – w kuchni, w parku na pikniku

Pod hasłem „Be a Game Changer – Game-changing technologies transforming our future -” firma Sharp zaprezentuje innowacyjne technologie, które będą siłą napędową jej średnio- i długoterminowego zrównoważonego wzrostu. W miejscu imprezy, we współpracy z firmami partnerskimi z branży technologicznej, zostaną utworzone cztery strefy: „Smart Living”, „Smart Industry”, „Smart Cities” i „Sustainability”, w których odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami i usługami. Ponadto planowane są przemówienia i sesje dyskusyjne prowadzone przez czołowe osobistości, a także możliwości networkingowe dla startupów i studentów poszukujących pracy itp.

Firma Sharp będzie kontynuować swoją misję wprowadzania wyjątkowych innowacji w różnych dziedzinach, w tym w sposobie życia i pracy ludzi. Poprzez te działania firma Sharp dąży do ugruntowania swojego wizerunku jako firmy o silnej marce, która jest blisko ludzi i społeczeństwa, jednocześnie stale dostarczając nowe wartości.

  • Data: Listopad  10(Piątek) 13:00 – 18:00
  • 11(Sobota) 10:00 – 18:00
  • 12(Niedziela) 10:00 – 16:00
  • Miesce: Tokyo Big Sight East Hall 8 (3-11-1 Ariake, Koto-ku, Tokyo, Japan)
  • Wstęp: Prosimy o rejestrację na poniższej stronie
Więcej informacji i rejestracja na specjalnej stronie SHARP Tech-Day

https://global.sharp/techday/

 ***

O SHARP Tech-Day

Od momentu założenia w 1912 roku, w oparciu o motto biznesowe „Szczerość i Kreatywność”, firma Sharp dostarczyła światu wiele produktów, które były w swoich kategoriach pierwszymi na świecie i w Japonii. Siłą napędową tych innowacji jest technologia. Celem Sharp jest dalsze rozwijanie innowacyjnych technologii, tworzenie przełomowych rozwiązań i realizowanie rozwoju firmy wraz z przyczynianiem się do rozwoju świata. W oparciu o tę ideę i aby stworzyć okazję do poznania potencjału technologii Sharp na przyszłość, Sharp Tech-Day odbędzie się 10, 11 i 12 listopada jako wydarzenie upamiętniające 111. rocznicę powstania firmy.

Planowane wystawy

  1. Strefa targowa
Strefa Opis
The Future of Smart Living Temat: Mniej znaczy więcej
Technologie mające na celu zmniejszenie różnych utrudnień w domu i uczynienie życia bogatszym i wygodniejszym dzięki sztucznej inteligencji i XR.
The Future of Smart Industry Temat: Lepsza wydajność
Pomysły na zapewnienie szybkości i wydajności w branżach z RX w celu inteligentnego wsparcia różnych stylów pracy.
The Future of Smart Cities Temat: Większe bezpieczeństwo
Technologie, które zapewnią bezpieczeństwo i ochronę życia ludzi, takie jak wspomaganie prowadzenia pojazdu przez sztuczną inteligencję i technologie przydatne w przypadku katastrofy.
The Future of Sustainability Temat: Bardziej ekologiczna energia
Technologie produkcji energii odnawialnej przyszłości i rozwiązania kwestii środowiskowych poprzez poprawę wydajności energetycznej.

 

 

  1. Pozostałe strefy
Opis
Scena główna Główna scena wyposażona w ultra duży wyświetlacz zostanie ustawiona w celu komunikacji agendy przemówień i prezentacji, sesji rozmów oraz specjalnych występów na żywo wiodących przedstawicieli z każdej dziedziny.
Strefa networkingu Otwarta przestrzeń, która może być swobodnie wykorzystywana do różnych celów komunikacyjnych.

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl