IFA 2023: Sharp Milano (BK-RS08E) – hybrydowy rower elektryczny

Sharp Consumer Electronics prezentuje e-rower Sharp Milano na targach IFA 2023.  Rowery z napędem elektrycznym nie tylko pomagają bezpiecznie i wygodnie podróżować, ale także przyczyniają się do zdrowego stylu życia, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Sharp Milano
Sharp Milano

Maksymalna przyjemność z jazdy dzięki nowym rowerom elektrycznym Sharp Milano

Hybrydowy rower elektryczny Sharp Milano (BK-RS08E) to zrównoważony i wygodny środek transportu. Rowery z napędem elektrycznym nie tylko pomagają bezpiecznie i wygodnie podróżować, ale także przyczyniają się do zdrowego stylu życia, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

Moc elektryczna: Rower elektryczny Sharp Milano jest wyposażony w mocny silnik elektryczny o mocy 250 W, który umożliwia bezwysiłkowe przyspieszanie i wspomaganą prędkość maksymalną do 25 km/h. Dzięki pięciu poziomom wspomagania rowerzyści mogą dostosować wrażenia do swoich potrzeb.

Test Sharp Tokyo – Snowy White DR-P420 – w kuchni, w parku na pikniku

Długotrwałe baterie: Zaawansowana technologia baterii zapewnia maksymalny zasięg do 80 kilometrów. Długie podróże mogą więc odbywać się bez żadnych zmartwień.

Funkcje i konstrukcja klasy premium: Rower elektryczny Milano jest wyposażony w lekki i wytrzymały karbonowy pasek napędowy Gates Belt Drive CDN. Napęd na tylne koła zapewnia lepszą przyczepność na pochyłych powierzchniach i pomaga w łatwym pokonywaniu krawężników. Zintegrowany kolorowy wyświetlacz LCD w przejrzysty sposób pokazuje najważniejsze informacje, takie jak zasięg i prędkość. Ultralekką 21-calową aluminiową ramę można łatwo zdemontować w celu transportu lub wymiany elementów.

Łączność: Aplikacja Sharp Life oferuje konsumentom szeroki zakres opcji sterowania i informacji, takich jak zarządzanie baterią, przegląd danych dotyczących jazdy lub blokady z funkcją alarmu.

Sharp Milano
Sharp Milano

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Sharp Consumer Electronics www.sharpconsumer.pl

 Ceny i dostępność

Rower elektryczny Sharp Milano będzie dostępny w kolorze czarnym matowym (BK-RS08EB) i srebrnym błyszczącym (BK-RS08ES) od czwartego kwartału 2023 r. w sugerowanej cenie detalicznej odpowiednio 11449 PLN i 11999 PLN.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl