IFA 2023: Sharp na targach wzbogaca codzienne życie użytkowników

Jako wiodący producent technologiczny na świecie, Sharp przynosi nowe standardy wyświetlania, dźwięku oraz urządzeń gospodarstwa domowego, wzbogacając codzienne życie użytkowników nowymi możliwościami.

Sharp

Mamy zaszczyt poinformować Państwa o najnowszych innowacjach od firmy Sharp Consumer Electronics, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznych targów IFA 2023. Jako wiodący producent technologiczny na świecie, Sharp przynosi nowe standardy wyświetlania, dźwięku oraz urządzeń gospodarstwa domowego, wzbogacając codzienne życie użytkowników nowymi możliwościami.

Nowa Era Telewizorów 4K Ultra HD z Mini LED i Quantum Dot

Na tegorocznych targach IFA, firma Sharp zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcie – modele telewizorów 4K Ultra HD z wyjątkową technologią Mini LED i Quantum Dot. Nowe serie GV i FQ to nie tylko doskonała jakość obrazu, lecz także oszałamiające wrażenia wizualne. Smukła, bezramkowa konstrukcja połączona z funkcjami smart TV tworzą rewolucyjne centrum rozrywki w każdym domu.

Test Sharp Tokyo – Snowy White DR-P420 – w kuchni, w parku na pikniku

Wysoka Wydajność Dźwięku – Nowe Modele QLED z Systemem Harman Kardon

Firma Sharp prezentuje serię FQ, która przynosi wyjątkowe połączenie zaawansowanych technologii wyświetlania z dźwiękiem na najwyższym poziomie. Nowe modele QLED z systemem głośników Harman Kardon zapewniają doskonałą jakość dźwięku, która przenosi użytkowników w sam środek akcji.

SumoBox Pro – Moc i Wszechstronność w Świecie Muzyki

Najnowszy model w serii, SumoBox Pro, debiutuje na targach IFA 2023. Zwiększona moc i wszechstronność tego urządzenia zachwycą zarówno miłośników muzyki, jak i wykonawców. To nowy standard w świecie dźwięku, który przewyższa konkurencję i stawia poprzeczkę wyżej dla wszystkich pasjonatów audio.

Rozszerzone Portfolio Małych Urządzeń AGD

Firma Sharp wprowadza dwa nowe produkty do kategorii Małych Urządzeń AGD. Bezprzewodowe odkurzacze oraz frytkownice beztłuszczowe to kolejny krok w kierunku ułatwienia codziennych obowiązków w gospodarstwie domowym. Wysoka jakość i innowacyjność są teraz dostępne w każdej kuchni i pomieszczeniu.

Zrównoważona E-mobilność – e-rower Milano

Sharp kontynuuje swoją ekologiczną misję poprzez wprowadzenie e-roweru Milano. To nowoczesny środek transportu, który umożliwia zrównoważone i innowacyjne podróże codzienne. Oferując wygodę i wydajność, e-rower Milano to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania mobilności.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl