World of Warships Legends – upiorny czas na siedmiu morzach

World of Warships: Legends z upiornym wydarzeniem i nowymi okrętami

Zawartość Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova- powraca na wody Legend razem z nową kampanią, upiornym wydarzeniem Haloweenowym oraz nowym brytyjskim pancernikiem w fazie wczesnego dostępu

World of Warships Legends

Studio Wargaming, twórcy wiodącej wieloosobowej gry morskiej World of Warships, odnawia współpracę z popularnym serialem anime Arpeggio of Blue Steel w konsolowej wersji World of Warships: Legends. Obejmuje ona kilka nowych okrętów i dowódców oraz zawartość tematyczną. Październikowa aktualizacja wprowadza również do gry kampanię Northerm Sentinel¸ której ukończenie zapewni graczom nagrodę w postaci krążownika premium VII poziomu – US Navy Anchorage. Co więcej, w grze pojawi się też upiorne wydarzenie haloweenowe, cztery nowe okręty w fazie wczesnego dostępu, dwa nowe sezony bitew rankingowych oraz wyjątkowy kalendarz z ekskluzywnym dowódcą do odblokowania.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

World of Warships Legends

Upiorny czas na siedmiu morzach

Złowieszcze, ograniczone czasowo wydarzenie czeka na graczy World of Warships: Legends w październikowej aktualizacji. Żeby w nim zwyciężyć gracze będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby chronić Transylwanię przed nikczemnym Rasputinem w powracającym trybie gry. Wraz z tym niecodziennym podejściem do rozgrywki, kapitanowie dostaną do dyspozycji różnorodne przebrania dowódcy, nowe skrzynie i nowe skórki okrętów. Ukończenie wydarzenia na najwyższym poziomie trudności zaowocuje także nagrodą w postaci tajnego okrętu.

Kampania Northern Sentinel wprowadza do gry nowy ciężki krążownik

Gracze World of Warships: Legends mogą również wziąć udział w nowej kampanii „Northern Sentinel”, w amerykańskim klimacie. Kampania ta obejmuje klasycznie 5 tygodni i 100 kamieni milowych. Ponadto, krążownik premium VII poziomu US Navy Anchorage, wyposażony w potężne działa i różnorodne materiały eksploatacyjne czeka jako nagroda końcowa dla tych, którzy uzyskają wsparcie admiralicji. W drodze do tej potężnej jednostki, gracze zyskają dostęp do wielu nagród, w tym do tematycznych skrzyni na Haloween czy skrzyń brytyjskich pancerników.

Arpeggio of Blue Steel kotwiczy z obszerną nową zawartością

Po nawiązaniu współpracy pomiędzy World of Warships i Arpeggio of Blue Steel – Ars Nova -, popularny serial powraca z nową zawartością dla graczy. Począwszy od 2 października, trzy nowe okręty w postaci specjalnych ciężkich krążowników premium VII poziomu, ARP Haguro i ARP Nachi, wraz z legendarnym pancernikiem klasy Yamato, ARP Musashi, rzucą kotwicę na wodach Legends. Legendarny Yamato otrzyma również specjalną skórkę. Aby poprowadzić te okręty do walki, do gry zawita też czterech nowych dowódców z unikalnymi zestawami umiejętności, w tym ARP Haguro, ARP Nachi, ARP Yamato i ARP Musashi. Gracze mogą również spersonalizować swoje ulubione okręty za pomocą jeszcze jednej specjalnie zaprojektowanej skórki i czterech nowych flag.

Test T-Mobile T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G – 5G dla jak największej grupy osób

Nowy sezon bitw rankingowych i okręty bojowe we wczesnym dostępie

Najnowsza aktualizacja oznacza również dwa nowe sezony bitew rankingowych wypełnionych walkami na pełnym morzu. Od 3 do 9 października oraz od 10 do 16 października graczom przyjdzie rywalizować o dominację na wodach w starciach w formacie trzech na trzech, korzystając z najlepszych okrętów VII i VIII poziomu, z wyłączeniem lotniskowców.

Ponadto, gra wprowadza nowy kalendarz z mnóstwem codziennych celów i nagród, których kulminacją jest ekskluzywny dowódca Royal Navy John Fisher. Co więcej, w fazie wczesnego dostępu pojawią się cztery nowe brytyjskie pancerniki charakteryzujące się dużą prędkością, jeszcze większymi działami i zupełnie nowymi torpedami obrotowymi. Okręty te są dostępne za pośrednictwem zwykłych i dużych skrzyń z brytyjskimi pancernikami, w tym Renown V i Hawke VII poziomu.

Aktualizacja wprowadza również szereg poprawek błędów, ulepszeń i zmian balansu w całej grze. Pełne informacje o aktualizacji można znaleźć TUTAJ.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl