MyNice App – intuicyjna, spersonalizowana,inteligentna

Nice, wprowadza nową wersję aplikacji MyNice i robi ważny krok w kierunku ulepszenia swojego rozwiązania do zarządzania automatyką domową, stale ułatwiając użytkownikom zarządzanie codziennymi rutynami. Nowa aplikacja MyNice App – intuicyjna, spersonalizowana, inteligentna ze wsparciem asystenta głosowego.

MyNice App

Nowa aplikacja MyNice sprawia, że sterowanie podłączonymi urządzeniami jest jeszcze bardziej intuicyjne, zintegrowane i inteligentne. Od teraz użytkownicy będą mogli zarządzać elementami systemu automatyki Nice, zarówno jednokierunkowymi, jak i dwukierunkowymi, gdziekolwiek się znajdują, w tym za pośrednictwem asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistant. Możliwa będzie także interakcja, zarówno z innymi członkami rodziny w celu wspólnego zarządzania inteligentnym domem, jak i bezpośrednio z instalatorem, aby uzyskać zdalną pomoc techniczną za pośrednictwem funkcji ProConnect.

Zarządzanie, konserwacja i kontrola bram, drzwi garażowych lub rozwiązań przeciwsłonecznych stają się prostsze.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Jakie udogodnienia oferuje użytkownikom nowa aplikacja MyNice App

Po połączeniu aplikacji z interfejsem Nice Core, użytkownik może kontrolować wszystkie elementy automatyki w domu, od zarządzania otwieraniem i zamykaniem rolet po kontrolę natężenia światła. Użytkownicy będą mogli ustawić systemy zgodnie ze swoimi preferencjami, wybierając na przykład czas opuszczania i podnoszenia żaluzji lub rolet oraz włączania i wyłączania świateł. Scenariusze mogą być zatem tworzone zgodnie ze wschodem lub zachodem słońca, umożliwiając cieszenie się naturalnym światłem, w jak największym stopniu.

Aplikacja MyNice dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników i pozwala im kontrolować dostęp do domu oraz aktywować powiadomienia o otwarciu i zamknięciu bramy, dając możliwość otrzymywania bieżącej informacji w przypadku ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń.

Szybka i łatwa konserwacja, także zdalna

Aplikacja MyNice jest również szybkim i natychmiastowym narzędziem do serwisowania i wykonywania przeglądów automatyki. Użytkownicy otrzymują alerty w postaci powiadomień o awarii lub potrzebie naprawy swoich bram i mogą szybko poprosić o pomoc techniczną, dzięki funkcji zdalnego połączenia ProConnect. W przypadku awarii, aplikacja MyNice pozwala użytkownikom samodzielnie decydować, kiedy i na jakich poziomach autoryzacji przyznać instalatorom możliwość zdalnego serwisu.

Specyfikacja techniczna

Dzięki aplikacji MyNice możliwa jest aktualizacja oprogramowania urządzeń Nice. Wraz z aktualizacją interfejsu Nice Core dostępna jest dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami. W przypadku automatyki podłączonej za pośrednictwem interfejsu Nice BiDi-WiFi, kompatybilnego z automatycznymi bramami i drzwiami garażowymi Nice, dostępne jest również zdalne zarządzanie w chmurze, zapewniające kompletną i zintegrowaną łączność. Gdy użytkownik jest poza domem, dzięki aplikacji MyNice będzie mógł zarządzać otwieraniem drzwi garażowych lub bram, aby umożliwić dostęp znajomym lub kurierom w przypadku dostaw. Wymienione wyżej funkcje są również dostępne dla automatyki typu Gate&Door podłączonej za pośrednictwem interfejsu[1] IT4WIFI[2].

Aplikacja MyNice dla użytkowników jest dostępna w wersjach:

Poradnik na temat podstawowej konfiguracji modułu BiDi-WiFi oraz automatyki Nice:

[1]  Urządzenie Nice, które poprzez komunikację WiFi umożliwia kontrolę ruchu i stanu automatyki Nice Gate&Door kompatybilnej z protokołem BusT4 (Opera).

[2] Automatyka kompatybilna z automatycznymi bramami i bramami garażowymi Nice wyposażonymi w protokół BusT4 (Opera).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl