PAX A920 Pro – zalety terminala androidowego

Terminale płatnicze PAX A920 Pro działają w oparciu o system Android wersji 8.1 i wyższej. Urządzenie jest wyposażone w moduł Wi-Fi i 4G oraz posiada szybki procesor i 5-calowy, dotykowy ekran o dużej rozdzielczości.

PAX A920 Pro

PolCard from Fiserv rozszerzył swoją ofertę o terminale płatnicze PAX A920 Pro, działające w oparciu o system operacyjny Android. Dodatkowo jako pierwszy agent rozliczeniowy na rynku udostępnił swoim klientom możliwość zintegrowania urządzenia z systemami sprzedażowymi poprzez rozwiązania chmurowe. Co więcej, sprzęt łączy się z internetem na kilka sposobów m.in. poprzez Wi-Fi czy 4G.

Terminale płatnicze PAX A920 Pro działają w oparciu o system Android wersji 8.1 i wyższej. Urządzenie jest wyposażone w moduł Wi-Fi i 4G oraz posiada szybki procesor i 5-calowy, dotykowy ekran o dużej rozdzielczości. Jego interfejs został zaprojektowany tak, aby był czytelny i intuicyjny dla użytkowników. Pod wieloma względami jego obsługa przypomina korzystanie ze smartfonu.

PAX A920 Pro

PolCard from Fiserv jako pierwszy agent rozliczeniowy na rynku udostępnił swoim klientom możliwość zintegrowania terminala z systemami sprzedażowymi poprzez interfejsy chmurowe. Dzięki temu mogą oni połączyć urządzenie z dopasowanymi do charakteru branży systemami, używając do tego chmury, która umożliwia bezprzewodowe i błyskawiczne przekazywanie danych.

– Zaletą terminala androidowego jest to, że można go łatwo zintegrować z wieloma aplikacjami wspierającymi funkcjonowanie firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy zyskują dodatkowe możliwości dostosowania urządzenia do charakteru prowadzonej przez siebie działalności. W praktyce polega to na tym, że każdemu klientowi możemy wgrać na terminal system dopasowany do jego działalności. Może to być aplikacja kurierska, rozwiązanie do przyjmowania napiwków w restauracjach czy realizacji zamówień w sklepach – mówi Robert Andrukiewicz, dyrektor ds. rozwoju produktów i card compliance w Fiserv Polska S.A., właściciela marki PolCard from Fiserv.

Dobrym przykładem branży z szerokim zastosowaniem tego urządzenia są m.in. hotele, które korzystają z systemów Oracle. Integracja chmurowa terminala z tym oprogramowaniem umożliwia np. zarządzanie usługami, co znacząco przyspiesza procesy wewnętrze i stanowi to wartość dodaną dla gości – dodaje.

Dużą zaletą terminala androidowego jest jego niewielki rozmiar oraz lekka, wydajna bateria. Dzięki niej korzystanie z urządzenia staje się znacznie wygodniejsze, szczególnie dla pracowników mobilnych, ponieważ nie trzeba wozić ze sobą dodatkowych kabli i ładowarek, w obawie o jego szybkie rozładowanie się.

Dla wielu przedsiębiorców, szczególnie tych z branży beauty, dodatkowym atrybutem terminala androidowego jest jego estetyczny, minimalistyczny wygląd. Warto zwrócić uwagę, że do tej pory większość dostępnych na rynku modeli posiadała czarną obudowę, a duże gumowe przyciski nie dodawały urządzeniu eleganckiego wystroju. W przeciwieństwie do nich, PAX A920 Pro jest biały, ma dotykową klawiaturę i nowoczesny wygląd, a zatem może stać się dodatkową ozdobą lokalu usługowego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl