Nano USB Tenda W311MI – miniaturowy adapter o wielu możliwościach

Nano USB Tenda W311MI – wersja 6.0 adaptera Nano USB obsługuje standard Wi-Fi 6 i transmisję danych do 286 Mb/s (w paśmie 2,4 GHz). Jest niewielkich rozmiarów (21x15x7,7 mm) – zmieści się więc bez problemu w kieszeni, plecaku lub torebce. 

Nano USB Tenda W311MI

Tenda prezentuje nową wersję adaptera Nano USB Tenda W311MI. Jest on zdolny do obsługi standardu Wi-Fi 6 oraz prędkości transmisji sięgającej niemalże 300 Mb/s. Nie wymaga nudnej i uciążliwej instalacji krok po kroku, gdyż automatycznie instaluje się po wpięciu do komputera. Jest także kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi.

Test Tenda 4G09 – stacjonarny router LTE Advanced

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Miniaturowy adapter dla wielu systemów oraz o wielu możliwościach

Wersja 6.0 adaptera Nano USB Tenda W311MI obsługuje standard Wi-Fi 6 i transmisję danych do 286 Mb/s (w paśmie 2,4 GHz). Jest niewielkich rozmiarów (21x15x7,7 mm) – zmieści się więc bez problemu w kieszeni, plecaku lub torebce. Gdy wepniesz go do komputera, nie będzie przeszkadzał w korzystaniu z pozostałych portów.

Skoro mowa o komputerze – W311MI jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi – Windows 10, 11, 7, a także Linux (3.2 i nowsze) oraz UOS. Dzięki temu może być on wykorzystywany przez różnych użytkowników.

TP-Link Archer T3U Nano – mini karta sieciowa USB

Plug and Play oraz praca jako hotspot

Adapter ma również automatyczną instalację – jest gotowy do użycia w zasadzie zaraz po wpięciu do komputera. Oszczędza to pobierania plików sterowników z Internetu czy uruchamiania ich z płyty. Wyjątek stanowią systemy operacyjne inne niż Windows – tutaj trzeba już odwiedzić oficjalną stronę Tendy.

W311MI pracuje także w trybie SoftAP, dzięki czemu może działać również jako hotspot i przekazywać sygnał przewodowy do innych sprzętów, które go potrzebują (smartfonów, itd.). Stabilny, mocny sygnał, nawet przez ściany, zapewnia adapterowi wewnętrzna antena o wysokim zysku.

Jakie są zalety adaptera Tenda W311MI?

  • l obsługa Wi-Fi 6;
  • l transmisja danych w paśmie 2,4 GHz do 286 Mb/s;
  • l wbudowana antena o wysokim zysku;
  • l automatyczna instalacja, zaraz po wpięciu do komputera;
  • l kompatybilność z wieloma systemami operacyjnymi;
  • l tryb SoftAP;
  • l niewielka konstrukcja;
  • l łatwy w przenoszeniu i transporcie;

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl