XPG SPECTRIX S65G – zaprojektowano z myślą o elitach e-sportu, entuzjastach technologii i overclockerach. Może stanowić także rozszerzenie pamięci dla konsol PlayStation 5.

XPG, e-sportowa marka należąca do tajwańskiej firmy ADATA, wprowadza na rynek nowy dysk SSD SPECTRIX S65G RGB. Zaprojektowano go z myślą o elitach e-sportu, entuzjastach technologii i overclockerach. Może stanowić także rozszerzenie pamięci dla konsol PlayStation 5.

Szybkość i wyjątkowy design
Dzięki interfejsowi PCIe Gen4x4 i zgodności ze standardem NVMe 1.4, SPECTRIX S65G oferuje imponujące prędkości sekwencyjnego odczytu na poziomie 6 000 MB/s oraz zapisu – 5 000 MB/s, co zapewnia płynność działania podczas ładowania gier i dynamicznych przejść scen w czasie rzeczywistym. Obsługuje także technologie SLC Caching i Host Memory Buffer (HMB) oraz jest w pełni kompatybilny z najnowszymi platformami stacjonarnymi Intel i AMD.
Kompatybilny z PS5, bezpieczny dla danych
Więcej informacji o produkcie znaleźć można na oficjalnej stronie XPG: www.xpg.com.
Obserwuj nas na Google News
Czytaj też:
- Recenzja ADATA SE920 1TB – Wydajność i Innowacyjne Rozwiązania dla Twoich Danych
- Test Adata Elite Se880 1TB – stworzony z myślą o użytkowaniu w drodze
- Recenzja XPG Summoner Mini i XPG Primer – zestaw dla graczy
- ADATA i XPG na CES 2025: Rewolucja AI
- Powłoka termiczna w pamięciach DDR5
- Recenzja XPG Summoner Mini i XPG Primer – zestaw dla graczy
Źródło: Informacja prasowa: XPG


