Reklamy

Test Xiaomi Mi Mix 3 – telefon ze sliderem, czy warto?

W parze ze zjawiskowym ekranem idzie niesamowite fotograficzne doświadczenie: Topowy wynik 108 punktów w serwisie DxOMark. Główny aparat w Mi Mix 3 to podwójna kamera 12MP + 12MP, która wykorzystuje czujniki użyte już wcześniej w modelu Mi 8.

Xiaomi Mi Mix 3

Zdjęcia oferują dużo detali z poprawnie odwzorowanymi kolorami i małą ilością szumów. Możemy je zrobić nie tylko w trybie automatycznym, ale także korzystając z ustawień manualnych.

Mamy też całe mnóstwo filtrów, HDR  itp.  Ponadto, dzięki nowemu algorytmowi, został znacznie poprawiony tryb nocny aparatu.  W połączeniu z 4-osiową stabilizacją obrazu, aparat Mi MIX 3 jest świetnym telefonem Xiaomi do robienia zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych.

Tylny aparat umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K oraz wideo w trybie „slow motion” 960 klatek na sekundę.

Wideo slow motion

Mi Mix 3 pozwala również na kręcenie filmów w rozdzielczości 4K. Wypadają one bardzo dobrze, obraz rejestrowany jest z dużą liczbą szczegółów, ładnymi kolorami i z odpowiednią płynnością.

Przedni, podwójny aparat 24MP + 2MP obsługuje czujnik Sony IMX5676.    W trudnych warunkach oświetleniowych wykorzystuje technologię Super Pixel, która łączy informacje o czterech pikselach w jeden o wielkości 1.8µm. Drugi aparat 2MP przeznaczony jest do wykonywania zdjęć z efektem bokeh.

Xiaomi Mi Mix 3

Smartfony Mi Mix wypadały zawsze bardzo dobrze, jako kieszonkowe urządzenia muzyczne. Nie inaczej jest u bohatera tej recenzji. Zastosowany przetwornik audio zapewnia świetnej jakości odsłuch muzyczny na wbudowanych głośnikach. Jeżeli chodzi o odsłuch na słuchawkach bezprzewodowych, również jest bardzo dobrze.

Xiaomi Mi Mix 3

Terminal posiada funkcję obsługi szybkiego transferu danych 4G/LTE Cat 18 (220 Mbit/s / 1.2 Gbit/s). Mi Mix 3 świetnie radzi sobie z utrzymywaniem połączeń w miejscach, gdzie występuje słaby zasięg sieci. Znajdziemy tutaj, też obsługę technologii NFC. Oprócz wymienionych cech smartfon wyposażony jest w Bluetooth oraz GPS (z A-GPS) + GLONASS i BeiDou. Wbudowane Wi-Fi obsługuje podwójne sieci w standardzie 802.11 a/c. Karta sieciowa jest dobra, spokojnie łapie sygnał sieci domowej kondygnację wyżej, a połączenie jest stabilne i nie zostaje zrywane.

Reklamy

Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Polecane, Technologia, telefon, Telefony, Testy

Tags: , , ,

2 replies

  1. Piekny

Trackbacks

  1. Xiaomi Mi MIX 3 – wideorecenzja flagowego slidera – TECHNOSenior

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: