Reklamy

Test Brother MFC-L6900DW – wielofunkcyjne urządzenie laserowe do biur

Instalacja i użytkowanie

Urządzenie przybyło do nas w kartonowym opakowaniu, w którym dodatkowo znaleźliśmy: przewód zasilający, przewodnik bezpieczeństwa produktu, dysk z oprogramowaniem, karta gwarancyjna, podręcznik szybkiej obsługi.

Brother – MFC-L6900DW, to dosyć sporych rozmiarów urządzenie (495 x 427 x 518 mm) i do tego dosyć ciężkie (19,0 kg). Nic dziwnego, gdyż jest to nie tylko drukarka, ale również skaner, kopiarka i faks w jednym. Całość wykonana została z solidnych materiałów, które we wszystkich miejscach są dobrze spasowane. Nic nie trzeszczy, a wszystkie ruchome części (szuflady, podajniki czy zawiasy przy skanerze) działają bez zarzutów. Nie dostrzegłam żadnych zbędnych oporów podczas otwierania np. szuflady na papier czy podczas podnoszenia pokrywy skanera. Jeżeli chcemy więc korzystać z tego urządzenia, to musimy wygospodarować na niego odpowiednie miejsce w biurze. W czasie testów urządzenie stało w pokoju administratorów, ale przy dłuższym użytkowaniu zapewne stałoby np. w okolicach recepcji czy stref najbliżej osób, które by z niego korzystały.

Brother MFC-L6900DW

Warto tutaj jeszcze dodać, że urządzenie posiada ekran sterowania oraz podstawowej konfiguracji, które jest dosyć duże (ekran dotykowy od średnicy 12,3 cm), bardzo czytelne (duże kolorowe ikony) i przede wszystkim intuicyjne w użytkowaniu. Z jego obsługą nie powinny mieć problemów również mniej zaawansowani użytkownicy. A co najważniejsze cały panel jest w języku polskim, a komunikaty płynące z interfejsu są proste i czytelne.

Reklamy

Pages: 1 2 3 4 5


Categories: Artykuły, Bez kategorii, Gadżety, Polecane, Technologia, Testy, Urządzenia peryferyjne, Urządzenia sieciowe

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: