Test Navitel Solar Car BT – idealny gadżet dla kierowców

Każdy odpowiedzialny kierowca powinien unikać rozmów przez telefon komórkowy w czasie jazdy samochodem. Natomiast, jeśli już musi prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy to powinien zainwestować w zestaw słuchawkowy. A w jakiej formie? Może to być kosztowny zestaw głośnomówiący instalowany na stałe, drogie radio samochodowe z wbudowanym Bluetooth albo niedroga słuchawka. Oczywiście każdy z telefonów jest dziś standardowo wyposażony, w zestaw głośnomówiący, ale taka opcja zazwyczaj nie pozwala na komfortową rozmowę, a do tego często mamy problem gdzie go położyć, aby był zawsze pod ręką.

Navitel Solar Car BT

Tym razem w nasze ręce trafiła słuchawka Navitel Solar Car BT, skonstruowana, z myślą o użytkownikach, którzy podczas jazdy samochodem, nie narażając siebie ani innych uczestników ruchu, chcą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu komórkowego. Zapraszam do lektury krótkiego testu idealnego gadżetu dla kierowców.

Słuchawki Bluetooth nie należą do drogich urządzeń, najtańsze modele można zakupić już poniżej 50 PLN. Aby stać się właścicielem modelu „Solar Car BT” trzeba będzie (orientacyjnie) wysupłać kwotę 129 zł. To niemało. W tej cenie można zakupić bezprzewodowe słuchawki stereo. Czy więc producent znajdzie chętnych na ten gadżet?

Wysokość mandatu za rozmowę przez telefon w czasie jazdy samochodem to 200 PLN (nie licząc punktów karnych), a cena „Solar Car BT” jest zdecydowania niższa od wysokości mandatu. Co otrzymujemy za tą cenę?

Navitel Solar Car BT to wielofunkcyjna słuchawka Bluetooth, kompatybilna z telefonem komórkowym oraz innymi urządzeniami.

Funkcje słuchawki:

  • odbieranie lub odrzucanie połączeń przychodzących;
  • ponowne wybieranie numeru (z ostatniego połączenia);
  • zawieszanie połączeń;
  • odtwarzanie muzyki;
  • parowanie z dwoma urządzeniami;
  • powiadomienia głosowe;
  • ładowanie słoneczne lub przez USB.

Producent zadbał o pudełko z nadrukiem, które ładnie prezentuje zalety sprzętu. W zestawie z urządzeniem znajdują się: stacja ładująca, kabel micro-USB, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Sprzęt wykonano z tworzywa ABS.

4 myśli na temat “Test Navitel Solar Car BT – idealny gadżet dla kierowców

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: