#MobilnaBitwa – nasza galeria zdjęć wykonana z Xiaomi Note 10

Wyzwanie „Mobilna Bitwa

Wyzwanie „Mobilna Bitwa” jest już za nami. Galerię najciekawszych zdjęć oraz wyniki konkursu możecie zobaczyć we wpisie: Wyzwanie – Mobilna Bitwa – wyniki konkursu. Jeżeli jeszcze ich nie widzieliście, to gorąco polecam, gdyż otrzymaliśmy wiele cudownych zdjęć, które zostały wykonane niczym innym jak telefonem 🙂

A teraz zapraszam na podsumowanie zdjęć jakie wykonaliśmy razem z Tymkiem z serwisu Mobile Fotografie telefonem Mi Note 10, który na czas wyzwania dostarczył nam Xiaomi Polska, a którego:

Moje zdjęcia z Xiaomi Mi Note 10 (by Diana)

1. Drobny szczegół

Zdjęcia makro, to chyba jedne z moich ulubionych. Jeszcze do niedawna takie zdjęcia były zarezerwowane tylko dla dobrych aparatów, a teraz świat makro możemy mieć w zasięgu naszego telefonu i to nie koniecznie z najwyższej półki. Warto zatem czasami się zatrzymać i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

2. Ulubione

Kocham podróże, a najbardziej uwielbiam robić zdjęcia wszelkiego rodzaju zamkom,  pałacom czy ciekawym miejscom, które niekoniecznie są tymi najczęściej odwiedzanymi w danym miejscu. Ale nie tylko – iluminacje świetlne nocą, ciekawie oświetlone budynki czy zachody/ wschody słońca, które posiadają ten swój szczególny klimat, to jedne z ciekawszych kadrów, które możesz uzyskać, a które za każdym razem mogą wyglądać inaczej.

3 Noszę

Zapewne wiele osób spodziewało się, że tutaj pojawi się coś z moich uszytych ubrań (Made by DianaK), ale zaskoczę Was, to co noszę zawsze przy sobie to telefon i to  często nie jeden. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że najlepszy aparat to ten, który mamy zawsze przy sobie. Czasami również zabieram ze sobą dodatkowe gadżety w postaci szklanych kulek, pryzmatów itp.

4. Zwierzątka!

Uważacie, że w mieście bardzo ciężko spotkać ciekawe zwierzątka? Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie i zobaczycie, że jest zupełnie odwrotnie. Nawet w miejskim parku czy w centrum możemy spotkać wiewiórki czy ptaki, które uchwycone w ciekawy sposób mogą dodać życia naszym fotografią.

5. Interesujące budynki

Każde miasto posiada budynki, które są jego wizytówką, a bez których nie byłyby już takie same. Poniższe fotki wykonałam głównie w Kopenhadze oraz jedną w Warszawie – nowa Rotunda. Każdy z nich posiada swój urok i warto zobaczyć je na żywo chociaż raz.

6. Wieczorową porą

Od kiedy w telefonach pojawiły się tryby nocne, to spacery po zachodzie słońca nabrały innego wyrazu. Do tego coraz bardziej oświetlone miasta sprawiają, że takie spacery to czysta przyjemność, a do tego cudowne pamiątki w postaci wieczornych fotografii.

7. Droga

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Droga przebyta przez nas może być również bardzo interesująca. Wystarczy tylko podnieść głowę zza telefonu i rozejrzeć się wokół siebie. Ta droga, to tunel metra w Danii, gdzie nie ma żadnego konduktora. Można usiąść w pierwszym rzędzie i obserwować trasę. A telefon użyć tylko do ciekawych ujęć. Pozostałe to park w Kopenhadze oraz Dworzec Centralny w Warszawie.

8. Moje hobby

Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, a jak w okolicy spotykam zamek itp., to jestem w swoim żywiole 😁 Ponad to uwielbiam też szyć, co sprawia mi coraz większą frajdę, a każde nowe ubranie napawa dumą, że sama je zrobiłam 🙂 Krótko mówiąc hobby nadaje życiu kolorów. Nie ważne czy zbierasz znaczki czy uprawiasz sporty ekstremalne, to ważne jest to, że wkładasz w to całe swoje serce i kochasz to co robisz.

9. Przysmaki

Jest wiele przysmaków, które mogą umilić nam popołudniową kawę, ale ten tort bezowy to najlepsza beza jaką kiedykolwiek jadłam. Do tego pięknie udekorowana, co dodatkowo krzyczy: „Zrób mi fotkę” 🙂

9 Przysmaki

10. Lubię

Lubię pstrykać fotki podczas spacerów i testować nowe telefony. A Ty co lubisz?

10 Lubię

11. Niedaleko

Wszystkie drogi prowadzą do Warszawy 😎 I może wydawać się daleko, ale wbrew pozorom tak nie jest. Siadasz w pociąg, samochód, samolot i max kilkanaście godzin i jesteś. A warto tutaj wpaść chociaż raz w życiu. Warszawa zmienia się każdego dnia, rosną wieżowce, ładnieją uliczki, a w centrum nadal niewzruszenie stoi Pałac Kultury i Nauki. Kto wie ile jeszcze postoi?

11 Niedaleko

12. Na świeżym powietrzu

Czy to lato czy zima nie zapominajmy o tym, aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. W dobie telefonów i komputerów staje się to coraz trudniejsze, ale dobry spacer wpływa wyjątkowo dobrze na nasze samopoczucie i zdrowie.

13. Tylko teraz

Od kiedy telefony zyskały aparaty, to nasze albumy zaczęły pęcznieć w szwach. Ma to swoje plusy i minusy.  Minusem jest na pewno to, że czasami pstrykamy zdjęcia bez opamiętania, które następnie wrzucamy gdzieś na dysk czy chmurę i nigdy do nich nie wracamy, ale są też takie chwile, które niegdyś byłyby tylko w naszej pamięci, a teraz momentalnie wyciągamy aparat i pstryk – mamy to!. I to jest chyba jedna z największych zalet aparatów w telefonach. Zresztą spójrzcie na kadry poniżej:

14. We własnej osobie

Co tu dużo pisać. Może wystarczy – Cześć to ja 🙂

15. Świeżo

Świeżość zawsze kojarzy mi się z podwórkiem, nadmorskimi klimatami czy po porostu pachnącymi kwiatami i owocami. I właśnie takie momenty chciałam tutaj uchwycić.

Zdjęcia Tymka z Xiaomi Mi Note 10

Zerknijcie na jego pełne podsumowanie wraz z opisami na:  https://mobilefoto.pl/nasza-mobilnabitwa/

1. Drobny szczegół

Drobny szczegół

2. Ulubione

Ulubione

3 Noszę

Noszę

4. Zwierzątka!

Zwierzątka!

5. Interesujące budynki

Interesujące budynki

6. Wieczorową porą

Wieczorową porą

7. Droga

Droga

8. Moje hobby

Moje hobby

9. Przysmaki

Przysmaki

10. Lubię

Lubię

11. Niedaleko

Niedaleko

12. Na świeżym powietrzu

Na świeżym powietrzu

13. Tylko teraz

Tylko teraz

14. We własnej osobie

We własnej osobie
Wstaw podpis

15. Świeżo

wieżo

Na koniec zachęcam również do udziału w nowym konkursie foto: Konkurs Kierunek Wiosna – wygraj uchwyt samochodowy Navitel SH1000 Pro

Diana

Diana Kisiała

Zarażam pasją do szycia i nowych technologii.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: