Netia – sportowe okno otwarte z Canal+

Najbliższa, 27. kolejka PKO BP Ekstraklasy ma się odbyć bez udziału kibiców. W tej sytuacji Netia wspólnie z Canal+ umożliwi klientom obejrzenie wszystkich meczów na specjalnie w tym celu odkodowanych Canal+ i Canal+ Sport na Netia Playerach. Warto też zwrócić uwagę na naszą bardzo bogatą ofertę kanałów sportowych.

Już dziś (13 marca od 6.00 rano) na pozycji 501 Netia Playerów można znaleźć odkodowany Canal+ Sport (będzie otwarty do końca poniedziałku 16 marca). Na tym kanale dostępnych będzie w ciągu tych 4 dni wiele transmisji z wydarzeń sportowych (niestety coraz więcej bez udziału publiczności), w tym siedem z ośmiu meczów 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Ósmy z meczów oraz magazyny pomeczowe będzie można obejrzeć w niedzielę wieczorem na kanale 500 Netia Playeraów (Canal+ odkodowany od 17.00 do 21.30).

A skoro o sporcie mowa, warto przypomnieć, że pakiety: światłowodowy internet z TV z ponad 100 kanałami w tym sportowymi kanałami premium (np. pakiet Dla Kibica m.in. z: Polsat Sport Premium, Eleven Sport i kilkunastoma innymi kanałami lub z pakietem kanałów Canal+) są dostepne już od 80 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: