Recenzja Olympus VP-20 – dyktafon w formie długopisu

Niewielki, lekki, poręczny – bez problemu zmieści się w małej torebce czy kieszeni. Taki właśnie jest recenzowany dyktafon Olympus VP-20 z podświetlanym wyświetlaczem OLED. Smukła, przypominająca długopis budowa, czuły, wielokierunkowy mikrofon, filtr antyszelestowy, a także szybka aktywacja nagrywania za pomocą jednego przycisku – wszystko to sprawia, że przyda się zarówno podczas spotkań biznesowych w małej sali konferencyjnej, jak też podczas wykładów w dużej auli uniwersytetu.

Olympus VP-20

Stworzony do wykorzystania w sytuacjach biznesowych VP-20 wyróżnia się dyskretnym, przypominającym długopis designem, a jednocześnie oferuje najwyższej jakości nagrania stereo i posiada wygodne funkcje umożliwiające szybką i łatwą obsługę.

Olympus VP-20

Dyktafon został wyposażony w wiele praktycznych funkcji, wśród nich m.in.:

  • Funkcja „sceny nagrywania” – pozwala na wykorzystanie najlepszych ustawień z czterech typowych scenariuszy nagrywania, w tym wyjątkowo czułego trybu kieszonkowego.
  • Funkcja timera – dzięki niej nagranie może rozpocząć się automatycznie po 3, 5 lub 10 minutach, a więc niezauważalnie i adekwatnie do sytuacji.
  • Funkcja pendrive’a – dzięki portowi USB dane do komputera można przesyłać bez dodatkowych kabli czy oprogramowania, a jednocześnie można go wykorzystać do ładowania baterii.
  • Tryby usprawniające tłumaczenie i naukę języków.

5 thoughts on “Recenzja Olympus VP-20 – dyktafon w formie długopisu

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: