Recenzja Archer T3U Plus – zwiększ możliwości laptopa lub komputera

Niemal każde nowoczesne urządzenie wyposażone jest już w bezprzewodową kartę sieciową WiFi (skrót od „Wireless Fidelity”). To najszybszy i najwygodniejszy sposób na połączenie się przez domowy lub biurowy router z internetem.

Archer T3U Plus

Jeśli nasz sprzęt nie ma wbudowanej karty sieciowej, uległa uszkodzeniu (tak się stało w moim laptopie), lub chcielibyśmy wyposażyć go w szybszą, nowocześnieją kartę Wi-Fi, możemy dokupić specjalny odbiornik, podpinany pod port USB np. Archer T3U Plus. Dwupasmowa karta sieciowa USB 3.0 firmy TP-Link pracuje w standardzie AC1300 i oferuje prędkości do 867Mb/s w paśmie 5 GHz.

Zwiększa ona możliwości starszego laptopa lub komputera do urządzenia MU-MIMO z szybkim USB 3.0. Adapter obsługuje również dwukanałowe Wi-Fi z prędkością do 400 Mb/s przy częstotliwości 2,4 GHz oraz 867 Mb/s przy częstotliwości 5 GHz. Archer T3U Plus działa w ultra szybkim Wi-Fi w standardzie 802.11ac, który jest prawie trzy razy szybszy niż 802.11n. Adapter oferuje szyfrowanie połączeń w standardzie WPA/WPA2 oraz technologię WPS.

Do czego mogą się nam przydać tak duże prędkości przesyłu danych? Pasmo 2,4 GHz wystarcza do przeglądania stron internetowych, wysyłania maili i spędzania czasu na portalach społecznościowych.

Rozwiązanie 5 GHz o prędkości 867 Mb/s jest też idealne do streamingu HD w serwisach Youtube, lub Netflix, gier online. Archer T3U Plus odbiera sygnał Wi-Fi w dwóch oddzielnych pasmach, stwarzając przestrzeń do obsługi wszystkich naszych działań.

Archer T3U Plus

Cechy szczególne:

  • Duże prędkości Wi-Fi w standardzie AC1300 — Standard AC1300 (867 Mb/s w paśmie 5 GHz lub 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz) zapewnia wszystkim urządzeniom dostęp do ultraszybkich połączeń Wi-Fi.
  • Technologia MU-MIMO — Podnosi wydajność i zwiększa przepustowość połączeń bezprzewodowych.
  • Dwa pasma sieci bezprzewodowej — Możliwość wyboru pasma 2,4 GHz lub 5 GHz to elastyczność korzystania z sieci bezprzewodowej, wyższe prędkości i większy zasięg.
  • Mocne anteny — Zaawansowane technologicznie anteny zewnętrzne zapewniają silniejszy i łatwiejszy w odbiorze sygnał.
  • Współpraca z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych — Pełna zgodność z systemami Windows 10/8.1/8/7/XP i macOS.

4 komentarze do “Recenzja Archer T3U Plus – zwiększ możliwości laptopa lub komputera

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: