Test Vasco Mini 2 – polski tłumacz elektroniczny rodem ze Star Treka

Wiele wynalazków, które w młodości widzieliśmy w filmach z gatunku sci-fi bardzo szybko zadomawia się w naszym życiu współczesnym. Kiedy myślimy o uniwersalnym tłumaczu, który w locie przekłada naszą rozmowę, nietrudno o skojarzenie z serialem „Star Trek”. Został on podobno po raz pierwszy użyty pod koniec 22 wieku na Ziemi na natychmiastowe tłumaczenie znanych języków Ziemi. My jednak nie musimy tak długo czekać. Uniwersalny translator ze Star Treka istnieje –  Vasco Mini 2 to polski produkt przydatny w podróży oraz do nauki języka w domu. ten mobilny tłumacz przełamie wszelkie bariery językowe, niezależnie czy rozmawiamy z chińskim właścicielem fabryki, czy z francuskim szefem kuchni – każda konwersacja staje się prosta i przyjemna.

Vasco Mini 2

Programiści z polskiej firmy Vasco Electronics stworzyli uniwersalny translator mowy, który rozpoznaje mowę i tłumaczy ją na 50 różnych języków, bez żadnych kosztów i w każdym miejscu na świecie. Każdy tłumacz mowy wymaga łączności z internetem. Kupując Vasco Mini 2, dzięki wbudowanej, międzynarodowej karcie SIM otrzymujemy nielimitowany i bezpłatny internet do tłumaczeń w 150 krajach, na zawsze.

Specyfikacja techniczna:

  • Ekran: 2”, TFT, LCD 240*320
  • Procesor: MT6735
  • RAM: 1 GB
  • ROM: 8 GB
  • Bateria litowo-jonowa 1200mAh
  • Micro USB
  • Wejście słuchawkowe: 3,5 mm
  • Wymiary: 42 x 113 x 12 mm
  • Waga: 70 g

Na początek kilka zdań o samej firmie, którego świetnej jakości sprzęt prezentujemy. Jeżeli Wam nic nie mówi nazwa Vasco Electronics, to pragniemy donieść, że warto się bliżej zainteresować produktami, tej firmy, z której możemy być dumni. Vasco Electronics to światowy lider produkcji i sprzedaży tłumaczy elektronicznych oraz urządzeń ułatwiających podróżowanie. Firma działa od 2008 r., prężnie wchodząc w branżę zdominowaną przez azjatyckich graczy i skutecznie z nimi konkuruje. Produkty polskiego przedsiębiorstwa dostępne są już w dostępne są w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz na najważniejszych rynkach Europy, takich jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Polska, Hiszpania, Węgry, Czechy, Słowacja. Warto wiedzieć, że mobilne tłumacze rodzimej firmy trafiają nie tylko do osób podróżujących za granicę, czy to turystycznie, ale również różnego rodzaju instytucji. Z polskiego elektronicznego tłumacza mowy korzystają, bowiem policjanci w różnych krajach, służby ratownicze, urzędnicy, wojsko, a także uczelnie i szpitale.

Vasco Mini 2 wraz z akcesoriami zapakowany jest w bardzo gustowne pudełko z czarnego papieru, z logo Vasco. W zestawie otrzymujemy: Vasco Mini 2, międzynarodową kartę SIM, kabel USB do ładowania, ładowarkę i instrukcję obsługi w języku polskim. Producent dorzuca też gustowne etui podróżne

4 komentarze do “Test Vasco Mini 2 – polski tłumacz elektroniczny rodem ze Star Treka

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: